Serwis Subaru

GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY SERWIS SAMOCHODOWY

Naprawimy Twoje Subaru niezależnie od modelu !

Serwis Mitcar to przed wszystkim wysoko wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Nasz autoryzowany serwis oferuje szeroki wachlarz usług mechanicznych, blacharsko – lakierniczych oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Łączymy w sobie rzetelne doświadczenie i dogłębną wiedzę wynikającą z nieprzerwanej 30 – letniej działalności w branży samochodowej.

Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe, gwarancyjne i pogwarancyjne. Podczas likwidacji szkód komunikacyjnych współpracujemy za wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Odwiedzając nasz serwis mogą Państwo dokonać na miejscu wszystkich czynności związanych ze zgłoszeniem szkody. Dalszą procedurą szkodową zajmujemy się sami od momentu przyjęcia uszkodzonego pojazdu do jego wydania po naprawie.

Nasi Klienci na czas naprawy mogą skorzystać z oferty aut zastępczych. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy także usługę odbioru pojazdu od Klienta (door-to-door).

Każdy samochód po naprawie w naszym serwisie odbiorą Państwo zawsze czysty, co zapewnia firmowa myjnia.

USŁUGI I PRODUKTY

przeglądy serwisowe,
naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
przeglądy rejestracyjne,
montaż akcesoriów,
naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich marek,
myjnia ręczna z usługami.

KLIENCI OCZEKUJĄCY NA NAPRAWĘ

Oczekiwanie na naprawiony samochód nie musi wiązać się ze stratą czasu. W naszym serwisie mechanicznym w Warszawie stworzyliśmy nowoczesną poczekalnię, w której czeka najnowsza prasa, gorące napoje oraz dostęp do bezprzewodowej sieci WI-FI. Wszystko jest oczywiście bezpłatne.

DOOR TO DOOR

W trosce o Twój komfort przygotowaliśmy usługę bezpośredniego odbioru pojazdu (door-to-door). Dzięki niej możesz przekazać nam auto do naprawy w dowolnym miejscu na terenie Warszawy. Jeden z naszych pracowników odbierze od Ciebie auto, przekaże je mechanikowi, a po wykonanej pracy odstawi je pod wskazany adres.

AUTO ZASTĘPCZE NA CZAS NAPRAWY

Na czas zleconej naprawy lub w przypadku unieruchomienia auta z powodu kolizji lub awarii, udostępniliśmy naszym klientom flotę samochodów zastępczych w atrakcyjnych cenach wynajmu. Samochody wynajmujemy dla klientów którzy korzystają ze wszystkich usług naszego serwisu. więcej…..

Ogólne Zasady i Warunki udostępniania samochodów zastępczych dla Klientów APS Mitcar Sp. J.

Na czas naprawy lub przeglądu, Autoryzowany Punkt Serwisowy –  MITCAR  D. i P.  Krasnodębski Sp. J.  (APS Mitcar Sp. J.) może  udostępnić Klientowi samochód zastępczy do używania w celu umożliwienia mu mobilności, lub też, wedle takiego życzenia Klienta, może mu zaproponować alternatywne rozwiązanie komunikacyjne.więcej….

WYPEŁNIJ FORMULARZ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Marka/Model

Numer VIN

Preferowana data
Zakres usługi (serwisu)

Nr rejestracyjny

Informujemy że administratorem Państwa danych jest Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. 02-846 Warszawa ul. Sporna 1/3. Regon 010807640 NIP 9510043585 i Subaru Import Polska, 31-357 Kraków, ul. Josepha Conrada 51 Regon 357049981 NIP 6762115615 . Aktualny kontakt z administratorem można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl. lub www.subaru.pl.

Informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych Osobowych u administratora w chwili udzielenia niniejszej zgody jest Wojciech Latoszek, z którym można się skontaktować telefonicznie nr komórkowy 601 248 425, drogą poczty elektronicznej w.latoszek@poczta.wp.pl. W przypadku zmiany osoby Inspektora Ochrony Danych Osobowych aktualne dane Inspektora Ochrony Danych można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl lub w rejestrze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne w celu wykonania umowy z administratorem, a brak ich podania może powodować niemożliwość wykonania świadczenia przez administratora. Informujemy, że państwa dane mogą być przekazywane, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, do innych podmiotów współpracujących z administratorem w zakresie prowadzonej działalności. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres działalności administratora na rynku i realizowania przez niego celów do których dane zostały udostępnione. Informujemy, że osobie której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. i Subaru Import Polska zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1),

Zgody niniejsze mogą zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w sprawie umówienia wizyty.
Godziny otwarcia
niedziela Zamknięte
PONIEDZIAŁEK 7:00 - 19:00
wtorek 7:00 - 19:00
ŚRODA 7:00 - 19:00
czwartek 7:00 - 19:00
PIĄTEK 7:00 - 19:00
sobota 8:00 - 16:00

NAPISZ DO NAS

Doradca Serwisowy:
Krzysztof Kania
605 065 675
krzysztof.kania@mitcar.pl

Doradca Serwisowy:
Bartłomiej Korczak
533 700 548
bartlomiej.korczak@mitcar.pl

Doradca Serwisowy:
Krzysztof Malinowski
695 796 808
krzysztof.malinowski@mitcar.pl