KIA XCEED

Nowa Kia XCeed, stworzona by dopasować się do Twojego stylu życia i przekroczyć oczekiwania, na nowo definiuje wrażenia z jazdy crossoverem. Odważna, bardziej sportowa niż kiedykolwiek. Wyposażona w najnowsze funkcje łączności, aby pozostać w kontakcie.

PRZEKRACZAJ OCZEKIWANIA

Crossover zaprojektowany by dopasować się do Twojego stylu życia.

Zaprojektowana z myślą o kierowcach, którzy żyją dla kolejnych emocji. W wersji GT-Line zastosowano ostre i przyciągające wzrok udoskonalenia, takie jak nowe tylne światła LED, dedykowany grill, sportowy dolny wlot powietrza i przeprojektowany zderzak.

Muskularna, udoskonalona i gotowa by zaskakiwać, nowa Kia XCeed jest równie ekscytująca pod każdym kątem. Nowe wstawki z ciemnego, satynowego chromu oraz dedykowane dla wersji GT-Line 18-calowe obręcze aluminiowe uzupełniają atletyczny urok crossovera i jeszcze bardziej podnoszą jego sportową estetykę.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Design zwracający uwagę

Nowy wzór 18-calowcy obręczy aluminiowych, dedykowany do wersji GT-Line dopełnia atletyczną sylwetkę nowej Kia XCeed.

Komfortowe wnętrze

We wnętrzu nowej Kia XCeed masz nie tylko sportową, wysoką pozycję za kierownicą z doskonałą widocznością drogi, ale także łatwy dostęp i mnóstwo miejsca dla wszystkich pasażerów.

Cyfrowy zestaw wskaźników 12,3"

W pełni cyfrowe zegary o przekątnej 12,3 cala w czytelny sposób prezentują istotne dla kierowcy informacje m.in. dane dotyczące pojazdu oraz prędkości. Wielofunkcyjny kolorowy ekran wyświetla również status połączeń telefonicznych, wskazania nawigacji i wiele więcej.

Styl, komfort i łączność

Zajmij miejsce i poczuj dreszczyk emocji. Zaawansowana technologicznie kabina nowej Kia XCeed przenosi design, wyrafinowanie, przestronność i wszechstronność na wyższy poziom - na nowo definiując sportową jazdę. Nowy, błyszczący czarny panel wokół lewarka skrzyni biegów, razem z nową, cienką obudową lusterka wstecznego podkreślają elegancję i wyrafinowanie wnętrza.

ŁATWY ZAŁADUNEK

Funkcja automatycznego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika jest nieoceniona, gdy chcesz zapakować do środka zakupy lub inne rzeczy, a masz zajęte obie ręce. Wystarczy mieć przy sobie inteligentny kluczyk, a bagażnik sam się odtworzy, gdy zbliżysz się do samochodu. Oparcia tylnych foteli składają w konfiguracji 40:20:40, zwiększając pojemność bagażnika do 1 378 litrów.

Spersonalizuj swoje auto i wybierz

Akcesoria

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Pliki do pobrania

Cennik

KIA XCeed 2023

Cennik

KIA XCeed 2024

Katalog

KIA XCeed

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne