KIA EV6

Model EV6 to pierwszy pojazd EV, skonstruowany przez Kia na globalnej elektrycznej platformie modułowej E-GMP. Zalety? Ultraszybkie ładowanie. Duży zasięg. Przestronne wnętrze. Zerowa emisja spalin. Dzięki niej przenosimy pojazdy elektryczne na wyższy poziom.

NOWOCZESNY, SPORTOWY, NIEPOWTARZALNY

KIA EV6 jest autem nowej generacji pod każdym względem. To przełomowy model, który łączy ekologiczne rozwiązania i zjawiskowy wygląd z bezkonkurencyjnie dużym zasięgiem (ponad 510 km), krótkim czasem ładowania i wysokimi osiągami (przyspieszenie do 100 km/h w 3,5 s).

Do tej pory na rynku nie pojawiło się jeszcze auto z takimi udoskonaleniami, zamkniętymi w pięknym i komfortowym nadwoziu o jakości premium.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

Wyjątkowa przestrzeń skoncentrowana na Tobie. Kameralne oświetlenie podkreśla efektowność detali.

ZACHOWAJ KONTROLĘ

Na kierownicy EV6 znajdziesz wszystko, co niezbędne do kontroli systemów auta. Możesz nie tylko odbierać połączenia i zmieniać muzykę, ale także zmaksymalizować zasięg samochodu za pomocą łopatek do hamowania rekuperacyjnego lub poprzez wybranie żądanego trybu jazdy.

PŁYWAJĄCA KONTROLA ŚRODKA

W nowoczesnej konsoli środkowej znajdziesz schowki na wszystkie potrzebne rzeczy oraz naładujesz telefon dzięki zintegrowanej, bezprzewodowej ładowarce. Przestronność kabiny i jej funkcjonalność to nasze priorytety.

REWOLUCYJNE PROPORCJE POJAZDU

Dzięki platformie E-GMP zrewolucjonizowaliśmy proporcje pojazdów. Kontrast pomiędzy dłuższym rozstawem osi, krótszymi zwisami z przodu i z tyłu oraz większymi kołami pozwolił projektantom Kia nakreślić unikalny i nowoczesny design EV6.

TECHNOLOGIA E-GMP

EV6 to pierwsze auto elektryczne stworzone na platformie E-GMP (Electric-Global Modular Platform). Ta innowacja zastosowana w podwoziu pozwoliła uzyskać płaską podłogę i elastycznie dostosowane wnętrze pełne komfortu. Rozstaw osi 2,9m zapewnia w kabinie EV6 przestrzeń podobną jak w dużych SUV-ach, dotąd nieosiągalną w elektrycznych autach.

To przestronne i wygodne wnętrze dla Ciebie i Twoich pasażerów. Jednocześnie EV6 zachowuje kompaktowe wymiary zewnętrzne, które pozwolą Ci na swobodne poruszanie się w miejskiej dżungli.

Spersonalizuj swoje auto i wybierz

Akcesoria

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Pliki do pobrania

Cennik

KIA EV6 2023

Cennik

KIA EV6 2024

Akcesoria

KIA EV6

Katalog

KIA EV6

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne