SUBARU OUTBACK

Mówią, że życie jest kolekcją chwil. Outback został stworzony, by był przy Tobie i byś mógł na niego liczyć w każdym momencie życia. Rozpoczynaj wszystkie przygody i spełniaj marzenia z wyjątkowym poczuciem pewności. Outback swoim wyglądem potwierdza wszystko to, czym jest Subaru: wytrzymałość – by dotrzeć tam gdzie pragniesz, wszechstronność – aby wspierać Twój aktywny tryb życia, poczucie bezpieczeństwa – na którym możesz polegać. Wszystko to zapewni Ci spokój umysłu i komfort w docieraniu do celu.

WYJĄTKOWE MOŻLIWOŚCI

Ciesz się nowym poziomem kontroli, stabilności i komfortu jazdy w cichym wnętrzu dzięki udoskonalonemu napędowi na wszystkie koła Symmetrical AWD i Subaru Global Platform. Możesz jechać w dowolne miejsce dzięki wyjątkowej zdolności Outbacka do płynnego pokonywania bezdroży.

Outback swoim wyglądem reprezentuje dopracowane właściwości jezdne i komfort podróżowania, a jego muskularna i solidna konstrukcja wskazuje na wszechstronne możliwości. Outback jest symbolem Twojej pewności w docieraniu do celu, bez względu na pogodę i warunki drogowe.

Swobodnie podróżuj w dowolne miejsce dzięki dużym 18-calowym felgom. Osłony przedniego i tylnego zderzaka zapewniają większe poczucie ochrony. Outback posiada wbudowane składane poprzeczki dachowe oraz dłuższy spojler dachowy, który poprawia właściwości aerodynamiczne i zmniejsza zużycie paliwa.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Multimedialne rozwiązania

Duży, 11,6-calowy ekran dotykowy umożliwia intuicyjną jak w smartfonie obsługę dźwięku i innych przydatnych systemów. Jednocześnie oferuje szeroki zakres funkcji informacyjno-rozrywkowych, takich jak Apple CarPlay*1 i Android Auto*2. System klimatyzacji dwustrefowej zapewnia komfort w kabinie wszystkim podróżującym. Dla większej wygody klimatyzacja sterowana jest za pomocą wyświetlacza multimedialnego. Wszyscy podróżujący mogą cieszyć się wysoką jakością dźwięku w naturalnej przestrzeni akustycznej stworzonej przez najnowszą technologię GreenEdge firmy Harman/Kardon.

WARIANTY USTAWIENIA SIEDZIEŃ I UŁOŻENIA BAGAŻU

Więcej miejsca ułatwi Ci życie. Pojemność bagażnika zwiększono tak, aby mieścił on nawet cztery 80-litrowe walizki. Podłoga bagażnika jest teraz jeszcze bardziej płaska, co również zwiększa możliwości załadunku. Dzięki tylnym fotelom składanym w proporcji 60:40, w jednej chwili można zmienić konfigurację wnętrza, co umożliwia załadowanie dużych przedmiotów i jednocześnie przewiezienie odpowiedniej liczby pasażerów.

Z myślą o pasażerach

Podłokietnik zapewnia wygodne ulokowanie napoju lub samartfona. Półka po stronie pasażera to dodatkowe miejsce na drobne przedmioty dla pasażera. Wygodne wejścia USB z przodu umożliwiają sterowanie systemem informacyjno-rozrywkowym. Tylne wejścia USB umożliwiają pasażerom z tyłu ładowanie urządzeń elektronicznych. Outback zapewnia ciepło i wygodę dzięki fotelom, które nagrzewają się do poziomu ramion.

Innowacyjne oświetlenie

Zadbaj o swoją widoczność w dzień i o warunki widzenia nocą dzięki dwufunkcyjnym samopoziomującym reflektorom. Funkcja doświetlania zakrętów (SRH) poprawia widoczność na krętych drogach, zapewniając bezpieczniejszą jazdę po zmroku. Kierunkowskazy zintegrowane z lampami pozycyjnymi sprawiają, że reflektory są eleganckie i kompaktowe, a jednocześnie bardziej efektywne. Światła przeciwmgłowe LED uzupełniają wyrazisty wygląd przodu auta, a trójwymiarowe i wyraziste tylne lampy wyróżniają Outbacka.

SILNIK SUBARU BOXER

Ta trwała i niezawodna konstrukcja, w której tłoki ułożone są naprzeciwko siebie – czyli rozstawione o 180 stopni i poruszające się poziomo względem siebie – zapewnia stabilność i ogranicza drgania w każdym Subaru.

Około 90% części w nowo opracowanym silniku o pojemności 2,5-litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa zostało zaprojektowanych w celu uzyskania lepszej wydajności paliwowej i mocy, czego wynikiem jest zwinny, cichy i wygodny na długich trasach układ. System zarządzania temperaturą silnika poprawia również efektywność paliwową dzięki wydajniejszemu rozgrzewaniu silnika w niskich temperaturach, lepszemu ogrzewaniu kabiny i mniejszym spadkom temperatury silnika.

Pliki do pobrania

Cennik

SUBARU OUTBACK

Broszura

SUBARU OUTBACK

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne