SORENTO HEV

Nie warto naśladować innych tylko wyznaczać własne standardy.

Tak jak najnowsza Kia Sorento. Dostojne, eleganckie nadwozie prezentuje się wyśmienicie. Wystarczy spojrzeć na starannie ukształtowane powierzchnie, klamki drzwi w kolorze nadwozia z matowym chromowym wykończeniem i inne dopracowane detale stylistyczne. Hybrydowa Kia Sorento stanowi doskonałe połączenie znakomitej prezencji, komfortu i nowoczesnego napędu.

KIA SORENTO

Szukasz modnego, a zarazem stylowego samochodu klasy SUV?

Pojazdu o solidnym nadwoziu, które zapewni przestrzeń i wygodę? Jednocześnie troszczysz się o środowisko? Kia Sorento Plug-in Hybrid spełnia te wymagania. Jest wyposażona w zaawansowany napęd hybrydowy. Przełącza się on płynnie pomiędzy spalinowym i elektrycznym trybem jazdy, w którym umożliwia przejechanie do 70 km*. Dzięki wyposażeniu w gniazdo ładowania, akumulator wysokiego napięcia można ładować w domu lub korzystać z publicznej stacji ładowania.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Wyrafinowana przestrzeń, styl i komfort

Nowoczesne, wykończone z dbałością o detale i ergonomiczne wnętrze dostarcza samych przyjemnych wrażeń podczas jazdy. W luksusowym wnętrzu znajdziesz nastrojowy system oświetlenia wnętrza, skórzane siedzenia, elegancką, satynową deskę rozdzielczą z chromowanymi oraz czarnymi, błyszczącymi akcentami. A do tego mnóstwo przestrzeni w środku dla każdego z pasażerów.

Połączenie idealne

Hybrydowa Kia Sorento wykorzystuje zaawansowany i niezwykle wydajny system hybrydowy, który umożliwia przełączanie między napędami. Sorento może korzystać z silnika benzynowego, albo wyłącznie z silnika elektrycznego lub wykorzystując połączenie obu silników - w trybie hybrydowym.

Dynamiczna jazda hybrydą? Tak!

Hybrydowa Kia Sorento dostarcza elektryzujących wrażeń. Łączy w sobie moc i wydajność, zapewniając wyjątkową przyjemność z jazdy. Wszystko to dzięki wydajności i mocy hybrydowego układu napędowego, który zapewnia odpowiedni moment obrotowy i dynamiczne przyśpieszenie w każdych warunkach.

Nowoczesny design

Również z tyłu Sorento prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Na szczególną uwagę zasługują pionowo rozmieszczone światła LED, sportowy dyfuzor oraz błyszczący spojler dachowy zintegrowany z wycieraczką tylnej szyby. Całość naprawdę robi wrażenie!

WIĘCEJ PRZESTRZENI NA TO CO WAŻNE

Mnóstwo wygodnej przestrzeni w środku, a jeśli trzeba – może być jeszcze więcej! 5-miejscowa Kia Sorento szybko zamieni się w samochód aż dla 7 osób, wystarczy rozłożyć siedzenia w trzecim rzędzie. Tylne siedzenia są dzielone w proporcji 40:60. Zapewniają komfort, a składając je w jednej chwili można uzyskać aż 813 litrów przestrzeni bagażowej.

Dodatkowo dzięki funkcji automatycznego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika nawet w takim wypadku bez trudu zapakujesz do środka zakupy lub inne rzeczy. Wystarczy mieć przy sobie inteligentny kluczyk, a gdy tylko zbliżysz się do samochodu, bagażnik sam się otworzy.

Spersonalizuj swoje auto i wybierz

Akcesoria

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Pliki do pobrania

Cennik

KIA Sorento 2023

Cennik

KIA Sorento 2024

Katalog

KIA Sorento

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne