SERWIS BOSCH

Umów się na serwis BOSCH

Wybierz rodzaj usługi

*Pola wymagane

Nasz zespół

Grzegorz Kowalczyk
Dyrektor Obsługi Posprzedażnej
grzegorz.kowalczyk@mitcar.pl
Krzysztof Malinowski
Kierownik Serwisu
krzysztof.malinowski@mitcar.pl
Konrad Błoński
Z-ca Kierownika Serwisu
konrad.blonski@mitcar.pl
Kamil Krasnodębski
Specjalista ds. gwarancji
kamil.krasnodebski@mitcar.pl
Przemysław Drozdowicz
Doradca serwisowy
przemysław.drozdowicz@mitcar.pl
Paweł Chmielewski
Doradca serwisowy
serwis@mitcar.pl
Marek Sobociński
Doradca serwisowy
serwis@mitcar.pl
Marcin Dobrzyński
Doradca serwisowy
serwis@mitcar.pl

MITCAR

SERWIS BOSCH

Bosch service to sieć z wieloletnią tradycją, która obsługuje pojazdy wszystkich marek. Słynie z wysokiego standardu oferowanych usług, który uzyskuje dzięki profesjonalnym urządzeniom diagnostycznym i oryginalnym częściom firmy Bosch.

Nasi mechanicy przechodzą cykliczne szkolenia w Centrum Szkoleniowym Bosch pozyskując wiedzę nt. nowych technologii i rozwiązań technicznych w dziedzinie obsługi i serwisowania pojazdów. Jakość oferowanych przez nas usług jest regularnie sprawdzana w audytach kontrolnych i testach tajemniczego klienta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy specjalistami od trudnych napraw i usuwania skomplikowanych usterek, ale nie stronimy również od napraw bardziej standardowych. Podołamy problemom związanymi z Twoim autem niezależnie od ich wagi!

Andrzej W.

Serwisuje tam samochód od 4 lat. Będąc typowym przedstawicielem naszego społeczeństwa chciałbym na coś ponarzekać. Mitcar nie daje mi szansy. Zawsze dobrze, zawsze na czas. Tak trzymać!

Bartosz S.

Korzystałem z serwisu i sklepu z częściami. Spotkałem się z fachową obsługą i indywidualnym podejściem.

Krystyna Ż.

Życzliwość, kompetencja, fachowość i uczciwość – z tym się spotkałam w serwisie Mitcar. Będę stałą ich klientką. Bardzo polecam!

Jacek S.

Jestem pod wrażeniem jakości obsługi i doradztwa w zakresie naprawy mojego samochodu. Wzięli pod uwagę wszystkie moje spostrzeżenia, a do tego znaleźli inne mało znaczące usterki. Obsługa miła, a poczekalnia z aktualną prasą i świetną kawą.

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne