Serwis Bosch

MITCAR BOSCH SERVICE

Bosch service to sieć z wieloletnią tradycją, która obsługuje pojazdy wszystkich marek. Słynie z wysokiego standardu oferowanych usług, który uzyskuje dzięki profesjonalnym urządzeniom diagnostycznym i oryginalnym częściom firmy Bosch.

Nie mogliśmy przejść obok takiej marki obojętnie. Dlatego obecnie nasi pracownicy to fachowcy kształceni w Centrum Szkoleniowym Boscha. Jakość oferowanych przez nas usług jest regularnie sprawdzana w audytach kontrolnych i testach tajemniczego klienta, dlatego nie musisz obawiać się, że Twój samochód będzie w złych rękach.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy specjalistami od trudnych napraw i usuwania skomplikowanych usterek, ale nie stronimy również od napraw bardziej standardowych. Podołamy problemom związanymi z Twoim autem niezależnie od ich wagi!

Wszystko w jednym miejscu. Z jakich usług skorzystasz w naszym serwisie Bosch w Warszawie?

  • Przeglądy okresowe
  • Przeglądy rejestracyjne
  • Diagnostyka komputerowa urządzeniem BOSCH FSA760
  • Geometria zawieszenia
  • Badanie amortyzatorów i hamulców na ścieżce diagnostycznej
  • Naprawy mechaniczne i elektryczne
  • Układy klimatyzacji – serwis, naprawa

Widzisz? Zależy nam na tym, by świadczyć Ci usługi samochodowe konkurencyjnej jakości, dlatego stale podnosimy swoje kompetencje – z myślą o Tobie i Twoim samochodzie.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego serwisu Bosch w Warszawie, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

34244_BCS_Mechaniker_unter_Haube
foto 3

Zapraszamy Klientów do serwisowania wszystkich samochodów będących w posiadaniu rodziny, znajomych lub firmy.

WYMIANA OLEJU

Oferujemy profesjonalną wymianę oleju i filtra oraz bezpieczną utylizację przepracowanego oleju.

HAMULCE

Atrakcyjne ceny serwisowania z montażem oryginalnych tarcz, klocków i płynu hamulcowego.

KLIMATYZACJA

Wykonamy serwisowanie klimatyzacji oraz ogrzewania, tak by w jego wnętrzu były zapewnione komfortowe warunki.

PRZEKŁADNIE

Polecamy profesjonalną naprawę i regenerację układów kierowniczych – przekładni.

AKUMULATOR

Wykonujemy bezpłatne testy i jeże›li zajdzie taka potrzeba zamontujemy najwyższej jakości akumulator Bosch.

PRZEGLĄDY

Zapraszamy na gruntowny przegląd pojazdu, który umożliwia wcześniejsze wyeliminowanie wszystkich możliwych usterek.

Ogólne Zasady i Warunki udostępniania samochodów zastępczych dla Klientów APS Mitcar Sp. J.

Na czas naprawy lub przeglądu, Autoryzowany Punkt Serwisowy –  MITCAR  D. i P.  Krasnodębski Sp. J.  (APS Mitcar Sp. J.) może  udostępnić Klientowi samochód zastępczy do używania w celu umożliwienia mu mobilności, lub też, wedle takiego życzenia Klienta, może mu zaproponować alternatywne rozwiązanie komunikacyjne.więcej….

WYPEŁNIJ FORMULARZ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Marka/Model

Numer VIN

Preferowana data
Zakres usługi (serwisu)

Nr rejestracyjny

Informujemy że administratorem Państwa danych jest Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. 02-846 Warszawa ul. Sporna 1/3. Regon 010807640 NIP 9510043585 i Robert Bosch Sp. z o.o. ul. Jutrzenki 105 02-231 Warszawa Regon 0000051814 NIP 5261027992. Aktualny kontakt z administratorem można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl. lub www.subaru.pl.

Informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych Osobowych u administratora w chwili udzielenia niniejszej zgody jest Wojciech Latoszek, z którym można się skontaktować telefonicznie nr komórkowy 601 248 425, drogą poczty elektronicznej w.latoszek@poczta.wp.pl. W przypadku zmiany osoby Inspektora Ochrony Danych Osobowych aktualne dane Inspektora Ochrony Danych można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl lub w rejestrze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne w celu wykonania umowy z administratorem, a brak ich podania może powodować niemożliwość wykonania świadczenia przez administratora. Informujemy, że państwa dane mogą być przekazywane, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, do innych podmiotów współpracujących z administratorem w zakresie prowadzonej działalności. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres działalności administratora na rynku i realizowania przez niego celów do których dane zostały udostępnione. Informujemy, że osobie której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. i Robert Bosch Sp. z o.o. zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1),

Zgody niniejsze mogą zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w sprawie umówienia wizyty.
GODZINY OTWARCIA :
niedziela NIECZYNNE
PONIEDZIAŁEK 7:00 - 19:00
wtorek 7:00 - 19:00
ŚRODA 7:00 - 19:00
czwartek 7:00 - 19:00
PIĄTEK 7:00 - 19:00
sobota 8:00 - 16:00
Masz pytania? Zadzwoń teraz!
22 543 37 37