KIA NIRO HEV / PHEV

Kia Niro to crossover pełen innowacji, o zdecydowanej stylistyce nadwozia.
Z minimalistycznym w formie, ale przestronnym wnętrzem, wykończonym ekologicznymi materiałami. Nowoczesny pojazd z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie łączności i bezpieczeństwa. Z zaawansowanym napędem elektrycznym lub hybrydowym. Takim, który stanowi istotny krok ku zrównoważonej, przyjaznej środowisku jeździe.

Wybierz Kia Niro w wersji elektrycznej (EV), hybrydowej plug-in (PHEV) lub hybrydowej (HEV) i ruszaj w stronę przyszłości. Wspaniałej podróży!

KIA NIRO EV

Łatwa i przyjemna jazda samochodem, który dba o środowisko. To zadanie nowej Kia Niro z napędem hybrydowym, umożliwiającym jazdę w ekologicznym trybie elektrycznym. Podczas hamowania odzyskuje energię i doładowuje akumulator. Niro HEV to crossover stworzony do ekologicznej jazdy miejskiej. Charakterystyczny. Imponujący. Optymalny.

Połączenie oszczędnego silnika 1.6 GDI z dodatkowym silnikiem elektrycznym w prosty i skuteczny sposób ogranicza emisję spalin i obniża zużycie paliwa. Pojazd HEV prowadzi się tak samo jak pojazd z silnikiem spalinowym,ponieważ akumulator ładuje się automatycznie, gdy zmniejszasz prędkość lub hamujesz. Również przełączanie pomiędzy napędem spalinowym i elektrycznym odbywa się automatycznie.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Przestronne wnętrze

Dzięki platformie „K” zaprojektowanej dla samochodów segmentu C, wnętrze nowego Niro jest obszerniejsze niż dotychczasowego modelu. Większa przestrzeń i rozwiązania poprawiające ergonomię zapewniają wyjątkowo dużo miejsca dla pasażerów przednich foteli. Smukłe oparcia przednich foteli uwalniają dodatkową przestrzeń z tyłu, zapewniając więcej miejsca na kolana pasażerów siedzących z tyłu.

Aluminiowe obręcze kół

Stworzone specjalnie dla nowego Niro EV, 17-calowe aluminiowe obręcze kół mają 5-ramienny design i dwukolorowe wykończenie z czarnymi akcentami. Tymczasem Niro w wersji hybrydowej i hybrydowej Plug-in mają specjalnie zaprojektowane 16-calowe lub 18-calowe obręcze aluminiowe, w zależności od wybranego poziomu wyposażenia.

Nowoczesny ekran z dwoma wyświetlaczami

Przed Tobą nowoczesny, zaawansowany technologicznie, panoramiczny ekran z dwoma cyfrowymi wyświetlaczami o przekątnych 10,25-cala, integrujący zarówno zestaw wskaźników kierowcy, jak i funkcje informacyjno-rozrywkowe w jednym uproszczonym pakiecie.

Śmiały i stylowy crossover

Sportową sylwetkę Niro podkreślają tylne światła w kształcie bumerangu. Umieszczone są obok wnęki na tablicę rejestracyjną, w której mieści się zarówno tablica, jak i logo marki Kia. Tylne światła również o wzorze „Heartbeat”, wytrzymała płyta pod podwoziem i dyfuzor nawiązują do elementów z przedniej części nadwozia nowego Niro.

KIA NIRO PHEV

Każda podróż jest inna, na swój sposób niepowtarzalna. Dlatego nowa Kia Niro Plug-in Hybrid (PHEV) ma jeszcze lepszy akumulator i jeszcze większy zasięg.

Dzięki tym zaletom daje jeszcze więcej możliwości jazdy w ekologicznym trybie elektrycznym. Nowy litowo-jonowy akumulator o pojemności 11,1 kWh pozwala pokonać dystans do 65 km*. To idealne rozwiązanie na niedrogie, krótkie podróże.

Spersonalizuj swoje auto i wybierz

Akcesoria

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Pliki do pobrania

Cennik

KIA Niro HEV / PHEV 2024

Cennik

KIA Niro HEV / PHEV 2025

Katalog

KIA Niro HEV / PHEV

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne