SALON
ul. Sporna 1/3
02-846 Warszawa (naprzeciw McDonald’s)

Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J.
NIP: 951-00-43-585

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 09.00-18.00
Sobota: 9.00 – 16.00

Tel.: (22) 543 37 37
Email: salon@mitcar.pl

SERWIS KIA SUBARU MITSUBISHI BOSCH

Adres
Ul. Sporna 1/3, 02-846 Warszawa

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 08.00-18.00
Sobota: 08.00 – 16.00

Tel.: (22) 543 37 37
Email: serwis@mitcar.pl

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Adres
Ul. Sporna 1/3, 02-846 Warszawa

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 08.00-18.00

Tel.: 697 698 879, 695 093 092, 695 005 995
Email: monika.madziarska@mitcar.pl

SAMOCHODY NOWE KIA

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 09.00-18.00
Sobota: 09.00 – 16.00

Tel.: 500 130 732, 533 500 738, 533 500 628
Email: dariusz.zychowicz@mitcar.pl
daniel.ratowski@mitcar.pl
rafal.wagrodzki@mitcar.pl

SAMOCHODY NOWE SUBARU

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 09.00-18.00
Sobota: 09.00 – 16.00

Tel.: 695 796 907, 601 096 674
Email: eliza.wojtaszczyk@mitcar.pl
jakub.michlewicz@mitcar.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 09.00-18.00
Sobota: 09.00 – 16.00

Tel.: 533 500 732, 533 900 782
Email: paulina.wiecek@mitcar.pl
bartlomiej.olczak@mitcar.pl

SAMOCHODY FLOTOWE

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 09.00-18.00
Sobota: 09.00 – 16.00

Tel.: 533 600 231, 734 212 510
Email: malgorzata.karpinska@mitcar.pl
pawel.wilk@mitcar.pl

CZĘŚCI KIA SUBARU BOSCH

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 08.00-18.00
Sobota: 08.00 – 16.00

Tel.: 607 405 606
Email: marcin.sulkowski@mitcar.pl

UBEZPIECZENIA I FINANSOWANIE

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 08.00-16.00

Tel.: 22 462 65 67
Email: skp@mitcar.pl

DZIAŁ MARKETINGU

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

NASZ ZESPÓŁ

Dariusz Zychowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 500 130 732
Email: dariusz.zychowicz@mitcar.pl

Przemysław Runowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 400 814
Email: przemyslaw.runowski@mitcar.pl

Rafał Wągrodzki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 628
Email: rafal.wagrodzki@mitcar.pl

Daniel Ratowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 738
Email: daniel.ratowski@mitcar.pl

Igor Andryszczuk

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Tel.: 513 501 700
Email: igor.andryszczuk@mitcar.pl

Piotr Goławski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Tel.: 695 976 740
Email: piotr.golawski@mitcar.pl

Michał Śnieżyński

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Subaru

Tel.: 533 100 564
Email: michal.sniezynski@mitcar.subaru.pl

Eliza Wojtaszczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Subaru

Tel.: 695 796 907
Email: eliza.wojtaszczyk@mitcar.subaru.pl

Jakub Michlewicz

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych i Używanych

Tel.: 601 096 674
Email: jakub.michlewicz@mitcar.pl

Paulina Więcek

Starszy Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Tel.: 533 500 732
Email: paulina.wiecek@mitcar.pl

Bartłomej Olczak

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Tel.: 533 900 782
Email: bartlomiej.olczak@mitcar.pl

Tomasz Olczak

Dyrektor Handlowy

Tel.: 533 600 225
Email: tomasz.olczak@mitcar.pl

Małgorzata Suchecka

Koordynator ds. usług finansowych i ubezpieczeń

Tel.: 695 796 886
Email: malgorzata.suchecka@mitcar.pl

Natalia Kwiatkowska

Specjalista ds. usług finansowych i ubezpieczeń

Tel.: 533 100 556
Email: natalia.kwiatkowska@mitcar.pl

Michał Sośnicki

Młodszy specjalista ds. finansowych i ubezpieczeń

Tel.: 533 400 738
Email: michal.sosnicki@mitcar.pl

Grzegorz Kowalczyk

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Tel.: 695 976 090
Email: grzegorz.kowalczyk@mitcar.pl

Krzysztof Malinowski

Doradca Serwisowy

Tel.: 695 796 808
Email: krzysztof.malinowski@mitcar.pl

Krzysztof Kania

Doradca Serwisowy

Tel.: 605 065 675
Email: krzysztof.kania@mitcar.pl

Bartłomiej Korczak

Doradca Serwisowy

Tel.: 533 700 548
Email: bartlomiej.korczak@mitcar.pl

Konrad Błoński

Mistrz Serwisu

Tel.: 601 374 763
Email: konrad.blonski@mitcar.pl

Piotr Szpyra

Doradca Serwisowy

Tel.: 22 462 65 42
Email: piotr.szpyra@mitcar.pl

Bartosz Wójcik

Starszy specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Tel.: 695 093 092
Email: bartosz.wojcik@mitcar.pl

Monika Madziarska

Koordynator ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Tel.: 697 698 879
Email: monika.madziarska@mitcar.pl

Andrzej Bieniek

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Tel.: 695 005 995
Email: andrzej.bieniek@mitcar.pl

Marcin Sułkowski

Kierownik Działu Części Zamiennych

Tel.: 607 405 606 / 22 543 37 13
Email: marcin.sulkowski@mitcar.pl

Łukasz Oleszek

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Tel.: 22 543 37 23
Email: lukasz.oleszek@mitcar.pl

Piotr Ceglarski

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Tel.: 22 543 37 13
Email: piotr.ceglarski@mitcar.pl

Artur Borkowski

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Tel.: 22 543 37 33
Email: artur.borkowski@mitcar.pl

Artur Łozowski

Diagnosta

Tel.: 22 462 65 67
Email: skp@mitcar.pl

Dominik Nawara

Marketing

Tel.: 533 800 336
Email: dominik.nawara@mitcar.pl

Wojciech Latoszek

Inspektor ochrony danych osobowych

Tel.: 601 248 425
Email: wojciech.latoszek@arcons.consulting