KIA NIRO EV

Kia Niro to crossover pełen innowacji, o zdecydowanej stylistyce nadwozia.
Z minimalistycznym w formie, ale przestronnym wnętrzem, wykończonym ekologicznymi materiałami. Nowoczesny pojazd z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie łączności i bezpieczeństwa. Z zaawansowanym napędem elektrycznym lub hybrydowym. Takim, który stanowi istotny krok ku zrównoważonej, przyjaznej środowisku jeździe.

Wybierz Kia Niro w wersji elektrycznej (EV), hybrydowej plug-in (PHEV) lub hybrydowej (HEV) i ruszaj w stronę przyszłości. Wspaniałej podróży!

PRZYSZŁOŚĆ PEŁNA ENERGII

Gotowość do zmian może być przepustką do świata pełnego inspiracji. Takiego, jak świat nowej, elektrycznej Kia Niro EV. Jej atrakcyjna linia nadwozia prezentuje się znakomicie. Przód wersji EV łączy elementy matowe i o wysokim połysku, a w centralnej części szerokiego zderzaka znajduje się gniazdo ładowania. Kontrastujące z kolorem nadwozia dolne nakładki i słupki tylne podkreślają oryginalność pojazdu.

Nowoczesny napęd elektryczny sprawia, że Kia Niro EV zasilana litowo- jonowym akumulatorem o pojemności 64,8 kWh zapewnia dynamiczną jazdę i zasięg do 460 km* na jednym ładowaniu. To jest właśnie crossover stworzony z myślą o przyszłości.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Inteligentne wykorzystanie przestrzeni

W Kia Niro EV przestrzeń do przechowywania znajduje się również z przodu, pod maską pojazdu. W bagażniku przednim o pojemności 20 litrów można schować przewody ładowania i złącze do zasilania urządzeń zewnętrznych z akumulatora samochodu.

Unikalne detale dla wersji EV

Niro EV różni się od modeli PHEV i HEV dwukolorową zabudowaną osłoną między reflektorami i unikalną stalowoszarą okładziną po bokach nadwozia. Port ładowania jest umieszczony wygodnie pośrodku przedniej osłony między reflektorami, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich punktów ładowania.

Napęd elektryczny najnowszej generacji

Kia Niro EV jest wyposażona w najnowszy silnik elektryczny i litowo-jonowy akumulator
64,8 kWh. Zasięg na pełnym ładowaniu sięga 460 km*. Dzięki szybkiemu ładowaniu prądem stałym Kia Niro EV może zostać naładowana z 10 do 80% w zaledwie 43 minuty. Przy 80% naładowaniu akumulatora można pokonać nawet 368 km*.

Wydajność i dynamika

Istnieje wiele zaawansowanych technologicznie innowacji, których celem jest bardziej responsywne prowadzenie i naprawdę przyjemne wrażenia z jazdy. Podobnie jak tryby Eco, Comfort i Sport, dzięki którym zawsze możesz dostosować dynamikę samochodu w zależności od aktualnych potrzeb.

KIA NIRO EV

Wersja elektryczna nowego Niro łączy duży zasięg 460 km (WLTP) i bardzo dobre osiągi.

  • Bateria o pojemności 64,8 kW
  • Ładowanie szybką ładowarką od 10% do 80% w czasie 43 minut
  • Maksymalna moc 204 KM i moment obrotowy 255 Nm.
  • Przyspieszenie 0 – 100 km/h w 7,8 sek. i prędkość maks. 167 km/h
  • Maks. masa holowanej przyczepy – 750 kg

Wybierz nową Kia Niro EV i korzystaj z innowacyjnych rozwiązań, zapewniających większy zasięg, łatwiejsze ładowanie i możliwość wygodnego korzystania z rozwiniętej sieci stacji ładowania.

Spersonalizuj swoje auto i wybierz

Akcesoria

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Pliki do pobrania

Cennik

KIA Niro EV 2023

Cennik

KIA Niro EV 2024

Katalog

KIA Niro EV

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne