KIA CEED KOMBI PHEV

Nowa Kia Ceed dostępna jest wraz z napędem Plug-in Hybrid. Poznaj już dzisiaj moc hybrydy i ciesz się dynamiczną, ekologiczną i ekonomiczną jazdą z niezwykle oszczędną jednostką, która pozwala przejechać aż do 57 kilometrów w trybie elektrycznym. Pozwala to na niezwykłe oszczędności i tanią eksploatację, przy jednoczesnym uzyskaniu świetnych osiągów i dynamicznej jazdy. Żeby kierowca jeszcze dłużej cieszył się jazdą na napędzie elektrycznym, w trakcie hamowanie odzyskiwana jest energia, która służy do zasilania akumulatorów.

POZNAJ CEED KOMBI PHEV

Nadwozie Nowej Kia Ceed to charakterystyczny, grill chłodnicy, reflektory w technologii LED, światła do jazdy dziennej w stylistyce kostek lodu oraz światła przeciwmgielne, które tworzą oryginalną linię przodu. Relingi dachowe podkreślają smukłą linię dachu i dają możliwość przewiezienia dodatkowego bagażu. Jedną z najważniejszych zalet Nowej Kia Ceed kombi jest wygodne i przestronne wnętrze. Obszerny bagażnik w Ceed kombi ma pojemność 625 l. Przestrzeń tę można powiększyć aż do 1506 l., składając tylne siedzenia.

Niezwykle przydatne są dodatkowe zabezpieczenia i przegrody, które pomagają zoptymalizować przestrzeń bagażową. W chłodne i mroźne dni docenisz fakt, że przednie fotele, kierownica oraz przednia szyba są podgrzewane.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Kia Ceed kombi Plug-In Hybrid*

Kia Ceed kombi Plug-in Hybrid zapewnia szereg korzyści: codzienne dojazdy do pracy z napędem elektrycznym, możliwość wyjazdu w długą trasę, wygodne ładowanie i mniej postojów na stacjach benzynowych. Po pokonaniu 57 km tylko na silniku elektrycznym wystarczy nacisnąć przycisk, aby przełączyć się na tryb hybrydowy i bez problemu kontynuować jazdę, korzystając z silnika 1,6 l GDI.

*W niektórych sytuacjach silnik benzynowy uruchamia się automatycznie nawet w trybie EV. Dzieje się tak na przykład przy niskim poziomie naładowania akumulatora, podczas energicznego przyspieszania lub w trakcie ogrzewania wnętrza.

Jakość klasy premium

Funkcjonalne wnętrze z wykończeniem klasy premium. Wyposażone w kierownicę pokrytą skórą oraz fotele z tapicerką skórzano-materiałową, zapewniające znakomitą pozycję podczas jazdy. Szara podsufitka i duże okno dachowe potęgują poczucie przestronności. Zorientowana na kierowcę deska rozdzielcza wyróżnia się ergonomią i zapewnia łatwy dostęp do zaawansowanych systemów. We wnętrzu nowej Kia Ceed Kombi wszystko jest na swoim miejscu.

Usługi cyfrowe Kia Connect

Zyskaj łączność ze światem w czasie rzeczywistym dzięki danym aktualizowanym na bieżąco. Są one źródłem informacji i wsparciem w trakcie każdej podróży. System nawigacji on-line Kia Connect wykorzystuje aktualne informacje o ruchu drogowym.

System nagłośnienia JBL Premium

System JBL Premium pozwala dopasować utwory, listy odtwarzania i podcasty do nastroju. O wyjątkowe wrażenia akustyczne dba 8 głośników oraz zaawansowana technologia Clari-FiTM

Dinamiczna i elegancka

Przód nowej Kia Ceed kombi Plug-in Hybrid wyróżnia zamknięta osłona chłodnicy podkreślona stylowymi, satynowymi listwami. Nowy kształt zyskały reflektory i światła przeciwmgielne. Jedne i drugie wykonane w technologii LED. Dolny wlot powietrza z poziomymi listwami i trójkątne wloty powietrza po bokach uzupełniają wyjątkową stylistykę tego rodzinnego kombi.

Tył wersji kombi to idealne połączenie funkcjonalnego bagażnika, przestronnego wnętrza oraz eleganckiego stylu na zewnątrz. Lampy w technologii LED, nowy zderzak z czarnym dyfuzorem lakierowanym na wysoki połysk i satynową listwą.

Hybryda, którą można ładować – oprócz możliwości niskoemisyjnej jazdy i funkcjonalności – każdym detalem wyraża dbałość o szczegóły. I z każdej strony. Od charakterystycznej osłony chłodnicy i portu ładowania na błotniku z przodu, po detale w zderzaku i wyraźnie zaznaczone nadkola, nie wspominając o 17-calowych aluminiowych obręczach kół, które dodają nadwoziu sportowej elegancji.

Spersonalizuj swoje auto i wybierz

Akcesoria

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Pliki do pobrania

Cennik

KIA Ceed Kombi 2024

Cennik

KIA Ceed Kombi 2025

Katalog

KIA Ceed Kombi

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne