KIA CEED KOMBI PHEV

Nowa Kia Ceed dostępna jest wraz z napędem Plug-in Hybrid. Poznaj już dzisiaj moc hybrydy i ciesz się dynamiczną, ekologiczną i ekonomiczną jazdą z niezwykle oszczędną jednostką, która pozwala przejechać aż do 57 kilometrów w trybie elektrycznym. Pozwala to na niezwykłe oszczędności i tanią eksploatację, przy jednoczesnym uzyskaniu świetnych osiągów i dynamicznej jazdy. Żeby kierowca jeszcze dłużej cieszył się jazdą na napędzie elektrycznym, w trakcie hamowanie odzyskiwana jest energia, która służy do zasilania akumulatorów.

POZNAJ CEED KOMBI PHEV

Nadwozie Nowej Kia Ceed to charakterystyczny, grill chłodnicy, reflektory w technologii LED, światła do jazdy dziennej w stylistyce kostek lodu oraz światła przeciwmgielne, które tworzą oryginalną linię przodu. Relingi dachowe podkreślają smukłą linię dachu i dają możliwość przewiezienia dodatkowego bagażu. Jedną z najważniejszych zalet Nowej Kia Ceed kombi jest wygodne i przestronne wnętrze. Obszerny bagażnik w Ceed kombi ma pojemność 625 l. Przestrzeń tę można powiększyć aż do 1506 l., składając tylne siedzenia.

Niezwykle przydatne są dodatkowe zabezpieczenia i przegrody, które pomagają zoptymalizować przestrzeń bagażową. W chłodne i mroźne dni docenisz fakt, że przednie fotele, kierownica oraz przednia szyba są podgrzewane.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Kia Ceed kombi Plug-In Hybrid*

Kia Ceed kombi Plug-in Hybrid zapewnia szereg korzyści: codzienne dojazdy do pracy z napędem elektrycznym, możliwość wyjazdu w długą trasę, wygodne ładowanie i mniej postojów na stacjach benzynowych. Po pokonaniu 57 km tylko na silniku elektrycznym wystarczy nacisnąć przycisk, aby przełączyć się na tryb hybrydowy i bez problemu kontynuować jazdę, korzystając z silnika 1,6 l GDI.

*W niektórych sytuacjach silnik benzynowy uruchamia się automatycznie nawet w trybie EV. Dzieje się tak na przykład przy niskim poziomie naładowania akumulatora, podczas energicznego przyspieszania lub w trakcie ogrzewania wnętrza.

Jakość klasy premium

Funkcjonalne wnętrze z wykończeniem klasy premium. Wyposażone w kierownicę pokrytą skórą oraz fotele z tapicerką skórzano-materiałową, zapewniające znakomitą pozycję podczas jazdy. Szara podsufitka i duże okno dachowe potęgują poczucie przestronności. Zorientowana na kierowcę deska rozdzielcza wyróżnia się ergonomią i zapewnia łatwy dostęp do zaawansowanych systemów. We wnętrzu nowej Kia Ceed Kombi wszystko jest na swoim miejscu.

Usługi cyfrowe Kia Connect

Zyskaj łączność ze światem w czasie rzeczywistym dzięki danym aktualizowanym na bieżąco. Są one źródłem informacji i wsparciem w trakcie każdej podróży. System nawigacji on-line Kia Connect wykorzystuje aktualne informacje o ruchu drogowym.

System nagłośnienia JBL Premium

System JBL Premium pozwala dopasować utwory, listy odtwarzania i podcasty do nastroju. O wyjątkowe wrażenia akustyczne dba 8 głośników oraz zaawansowana technologia Clari-FiTM

Dinamiczna i elegancka

Przód nowej Kia Ceed kombi Plug-in Hybrid wyróżnia zamknięta osłona chłodnicy podkreślona stylowymi, satynowymi listwami. Nowy kształt zyskały reflektory i światła przeciwmgielne. Jedne i drugie wykonane w technologii LED. Dolny wlot powietrza z poziomymi listwami i trójkątne wloty powietrza po bokach uzupełniają wyjątkową stylistykę tego rodzinnego kombi.

Tył wersji kombi to idealne połączenie funkcjonalnego bagażnika, przestronnego wnętrza oraz eleganckiego stylu na zewnątrz. Lampy w technologii LED, nowy zderzak z czarnym dyfuzorem lakierowanym na wysoki połysk i satynową listwą.

Hybryda, którą można ładować – oprócz możliwości niskoemisyjnej jazdy i funkcjonalności – każdym detalem wyraża dbałość o szczegóły. I z każdej strony. Od charakterystycznej osłony chłodnicy i portu ładowania na błotniku z przodu, po detale w zderzaku i wyraźnie zaznaczone nadkola, nie wspominając o 17-calowych aluminiowych obręczach kół, które dodają nadwoziu sportowej elegancji.

Spersonalizuj swoje auto i wybierz

Akcesoria

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Pliki do pobrania

Cennik

KIA Ceed Kombi 2022

Cennik

KIA Ceed Kombi 2023

Katalog

KIA Ceed Kombi

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne