Serwis blacharsko – lakierniczy

POPRAW STAN SWOJEGO SAMOCHODU

Jako serwis blacharsko-lakierniczy z Warszawy wykonujemy autoryzowane naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów osobowych oraz dostawczych (dla każdej marki i w każdym przypadku). Wykorzystujemy do tego sprzęt serwisowy najwyższej jakości. Wykonujemy naprawy powypadkowe, gwarancyjne i pogwarancyjne. Lakierujemy oraz montujemy dodatkowe wyposażenie, np. spoilery czy poszerzenia progowe.

PROCES LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

:

  • współpracujemy za wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Działamy na podstawie upoważnienia otrzymanego od właściciela pojazdu.
  • dajemy możliwość dokonania czynności związanych ze zgłoszeniem szkody. Dalszą procedurą szkodową zajmujemy się sami od momentu przyjęcia uszkodzonego pojazdu do jego wydania po naprawie. Nie musisz się niczym przejmować.
  • Posiadamy umowy o samolikwidacji szkód komunikacyjnych z następującymi towarzystwami ubezpieczeniowymi:

ALLIANZ • GENERALI • PZU • UNIQA
• WARTA • BENEFIA • PROAMA

Jeżeli masz szkodę w jednym z wyżej wymienionych towarzystw ubezpieczeniowych, to czas jej likwidacji, a co za tym idzie – odbiór samochodu po naprawie, jest znacznie skrócony. Całą dokumentację szkodową tworzymy na miejscu, a także sami wykonujemy opis uszkodzeń pojazdu. W ten sposób unikasz długiego oczekiwania na wizytę rzeczoznawcy.

Co zyskasz, wybierając nasz serwis blacharsko-lakierniczy z Warszawy?

  • Udostępnimy Ci samochód zastępczy na czas naprawy.
  • Uszkodzony pojazd zostawisz na naszym terenie całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
  • Możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc w zakresie likwidacji szkód.
  • Gwarantujemy krótkie terminy realizacji.
  • Miłą i fachową pomoc.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

28_12B_O_EA_016_LH
h_STI-powertrain

WYPEŁNIJ FORMULARZ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Marka/Model

Numer VIN

Preferowana data
Zakres usługi (serwisu)

Nr rejestracyjny

Informujemy że administratorem Państwa danych jest Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. 02-846 Warszawa ul. Sporna 1/3. Regon 010807640 NIP 9510043585. Aktualny kontakt z administratorem można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl.

Informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych Osobowych u administratora w chwili udzielenia niniejszej zgody jest Wojciech Latoszek, z którym można się skontaktować telefonicznie nr komórkowy 601 248 425, drogą poczty elektronicznej w.latoszek@poczta.wp.pl. W przypadku zmiany osoby Inspektora Ochrony Danych Osobowych aktualne dane Inspektora Ochrony Danych można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl lub w rejestrze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne w celu wykonania umowy z administratorem, a brak ich podania może powodować niemożliwość wykonania świadczenia przez administratora. Informujemy, że państwa dane mogą być przekazywane, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, do innych podmiotów współpracujących z administratorem w zakresie prowadzonej działalności. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres działalności administratora na rynku i realizowania przez niego celów do których dane zostały udostępnione. Informujemy, że osobie której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1),

Zgody niniejsze mogą zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w sprawie umówienia wizyty.
Godziny otwarcia
niedziela Nieczynne
PONIEDZIAŁEK 7:00 - 18:00
wtorek 7:00 - 18:00
ŚRODA 7:00 - 18:00
czwartek 7:00 - 18:00
PIĄTEK 7:00 - 18:00
sobota Nieczynne

Wigilia 24.12.19 – 7:00 – 14:00

Sylwester 31.12.19 – 7:00 – 14:00

NAPISZ DO NAS

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych:
Bartosz Wójcik
695 093 092 / 22 543 37 28
bartosz.wojcik@mitcar.pl

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych:
Monika Madziarska
697 698 879/ 22 543 37 18
monika.madziarska@mitcar.pl

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych:
Andrzej Bieniek
695 005 995 / 22 543 37 38
andrzej.bieniek@mitcar.pl