SUBARU FORESTER

Przedstawiamy nowego Forestera. Całkowicie przeprojektowany w środku i na zewnątrz osiągnął nowy poziom komfortu, bezpieczeństwa i uniwersalności by wspierać Cię we wszystkich codziennych przygodach – jednocześnie zachęcając do nowych wyzwań. Z wytrzymałym nadwoziem, które jest zwrotne, a jednocześnie przestronne i komfortowe wewnątrz, Forester oferuje pewność, że wszyscy podróżujący będą zadowoleni.

GOTOWY NA WSZYSTKO

Staw czoła nowym wyzwaniom. Odkryj wspaniałe tereny. Rób wszystko, o czym marzysz. To proste z Foresterem, który wyzwala pragnienie przygody. Wytrzymały i emanujący pewnością siebie Forester pozwoli Ci cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu, jednocześnie zapewniając wszystkim podróżującym radość, wygodę i bezpieczeństwo.

Nowy Forester daje Ci poczucie bezpieczeństwa dzięki przyjemnemu prowadzeniu, precyzji kierowania i wyjątkowemu komfortowi. Jest wyważony i stabilny na zakrętach mimo swojej wysokości. Forester został starannie zaprojektowany, aby zmniejszyć zmęczenie podczas długich podróży i zapewnić wszystkim przyjemne wrażenia z jazdy. A dzięki stałemu napędowi na wszystkie koła i ulepszonemu systemowi X-MODE, który jest dostępny we wszystkich wersjach, dotrzesz do celu komfortowo i ze spokojem.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Bądź w kontakcie

Bezpiecznie korzystaj z połączonego smartfona, używając takich funkcji jak Apple CarPlay* i Android Auto* Zaprojektowany z myślą o zaawansowanej funkcjonalności i łatwości użytkowania, nowy Forester oferuje najnowsze systemy informacyjno-rozrywkowe i intuicyjne sterowanie. W połączeniu z wygodnymi fotelami poczujesz się jak w domu, bez względu na to, jak daleko jedziesz.

Subaru (All-Around Safety)

W Subaru bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego od ponad 50 lat Subaru dopracowuje i wielokrotnie testuje swoje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Dzięki najnowszym systemom ochrony i zapobiegania kolizjom oraz podstawowym technologiom, takim jak Subaru Global Platform i Symmetrical AWD, Subaru kontynuuje swoją politykę „ludzie na pierwszym miejscu”, by przez poprawę bezpieczeństwa zrealizować wizję przyszłości bez wypadków.

Przemyślana przestrzeń bagażowa

Powiększona przestrzeń ładunkowa, łatwiejsze sterowanie elektrycznie otwieraną i zamykaną pokrywą bagażnika, to tylko niektóre z rzeczy, które sprawiają, że nowy Forester jest jeszcze bardziej wszechstronny i wygodny. Wspierając nawet najbardziej aktywny tryb życia, Forester jest gotowy pomóc Ci robić wszystko co lubisz.

Komfort dla każdego

Nowy Forester zapewnia komfort wszystkim podróżującym. Jego wygodę i funkcjonalność można docenić jeszcze przed wejściem do środka pojazdu, ponieważ otwory drzwiowe zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić wszystkim wsiadanie i wysiadanie. Po wejściu do środka dostrzeżesz przestronniejszą kabinę z udogodnieniami takimi jak kieszenie na oparciach foteli, czy system wentylacji tylnej części kabiny. Ponadto dobrze wyciszona kabina ogranicza niepożądany hałas i wibracje, dzięki czemu podróżowanie jest jeszcze przyjemniejsze.

FORESTER e-BOXER

SUBARU e-BOXER nowej generacji łączy silnik SUBARU BOXER z silnikiem elektrycznym, niezmiennie dostarczając wyjątkowych wrażeń z jazdy w cichym i wygodnym wnętrzu, bez zbędnych hałasów i wibracji nawet na drogach gorszej jakości.

SUBARU e-BOXER łączy 2,0-litrowy silnik SUBARU BOXER z bezpośrednim wtryskiem paliwa z silnikiem elektrycznym, dostosowując współczynnik podziału mocy w zależności od warunków na drodze i zapewniając tym samym cichą, płynną, wydajną i energiczną jazdę. Co więcej, symetryczny układ napędowy wzdłuż osi pojazdu wraz z nisko umieszczonym środkiem ciężkości silnika i napęd na wszystkie koła zapewniają lepszy rozkład masy pojazdu z przodu i z tyłu oraz większą stabilność jazdy.

 

Pliki do pobrania

Cennik

SUBARU FORESTER

Broszura

SUBARU FORESTER

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne