Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

KIA Niro to efektowny crossover, obok którego nie da się przejść obojętnie! Inspirowana naturą, przyjemna dla oka a przy tym niezwykle nowoczesna linia sprawia, że Niro doskonale komponuje się zarówno z miejskim ruchem, jak i z leśnymi drogami. Żeby podróżowanie Kią Niro było jeszcze przyjemniejsze, na jej pokładzie znajdują się najnowocześniejsze technologie, pozwalające na łatwe zarządzanie multimediami i nawigacją, a także pozwalające na stały dostęp do informacji o pogodzie czy ruchu na drodze. Centrum starowania samochodu stanowi czytelny, panoramiczny dotykowy ekran o przekątnej 10.25 cala. Kia Niro została wykończona wedle najwyższych standardów, zaś jej wnętrze prezentuje się jednocześnie nowocześnie i elegancko sprawiając, że zarówno kierowca jak i pasażerowie świetnie czują się nawet w dalszych trasach. Przestronne wnętrze pozwala na wygodną podróż, zaś pojemny bagażnik pozwala na spakowanie się nawet w kilka osób.

Wnętrze Kia Niro jest niezwykle przestronne. Siedzenia z przodu i z tyłu mogą być podgrzewane, a przednie dostępne są również z funkcją wentylacji. Elektryczna regulacja fotela kierowcy z pamięcią ustawień umożliwia zajęcie optymalnej pozycji za kierownicą. Dzięki tym rozwiązaniom prowadzenie sprawia wyjątkową przyjemność. 8-stopniowa regulacja fotela kierowcy umożliwia zajęcie wygodnej pozycji za kierownicą.

Kia Niro jest dostępna w wersji z napędem hybrydowym, który pozwala na uzyskanie świetnych osiągów jednocześnie zapewniając niskie spalanie i emisję. Ekologiczny, dynamiczny napęd pozwalający na niespotykaną wydajność jazdy dzięki dopasowaniu trybu pracy do aktualnych warunków na drodze sprawiają, że Kia Niro to prawdziwy samochód jutra. Dodatkowo, podczas hamowania silnik elektryczny odzyskuje moc, doładowując w ten sposób akumulator. Dzięki zastosowaniu 6 stopniowej skrzyni DCT zmiana przełożeń jest niezwykle płynna i jednocześnie pozwala na oszczędzenie paliwa. Skrzynia ta łączy w sobie największe zalety skrzyń automatycznych i manualnych, umożliwiając ręczną zmianę biegów za pomocą łopatek w trybie sportowym. Skrzynia DCT, napęd hybrydowy i 141 KM pozwoliły na uzyskaniu niezwykłej dynamiki i wrażeń z jazdy, które sprawią, że nie będziesz mieć ochoty opuścić fotela kierowcy! Kia Niro posiada wiele nowoczesnych technologii aktywnie dbających o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, takich jak aktywny tempomat z funkcją Stop&Go, system monitorowania martwego pola, autonomiczne hamowanie awaryjne, asystent utrzymania pasa ruchu, asystent jazdy w korku, elektryczny hamulec postojowy czy system monitorowania zmęczenia kierowcy DAW.

Wiesz już wszystko o modelu NIRO HYBRID
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Dariusz Zychowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 500 130 732
Email: dariusz.zychowicz@mitcar.pl

Daniel Ratowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 738
Email: daniel.ratowski@mitcar.pl

Rafał Wągrodzki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 628
Email: rafal.wagrodzki@mitcar.pl

Jacek Basoń

Specjalista DS. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 695 976 740
Email: jacek.bason@mitcar.pl

Maciej Bargenda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 513 501 700
Email: maciej.bargenda@mitcar.pl

Jan Małysz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 533 400 738
Email: jan.malysz@mitcar.pl