Salon Kia

KIA – The Power to Surprise

Kia Motors Corporation jest najstarszym koreańskim producentem pojazdów mechanicznych. Firmowe motto „The Power to Surprise” reprezentuje dynamiczny rozwój firmy i nieustanne zaskakiwanie klientów innowacyjnością. Roczna produkcja Kia wynosi ponad 3 miliony pojazdów, a dystrybucją oraz obsługą produktów z logo Kia zajmuje się sieć sprzedaży w 180 krajach świata.

KIA Mitcar

Marka Kia po raz pierwszy pojawiła się u nas ponad 30 lat temu. Byliśmy pierwszym dealerem Kia w Warszawie, ale pierwszy etap naszej wspólnej historii zakończył się dość szybko. Po długiej przerwie i wielu latach naszych doświadczeń w branży motoryzacyjnej, marka Kia zagościła u nas ponownie z początkiem listopada 2016 roku. W tej chwili Kia Mitcar to autoryzowany salon sprzedaży z pełną ofertą modeli i atrakcyjnym finansowaniem oraz autoryzowany serwis w jednym miejscu. Jest to jednocześnie pierwszy serwis Kia zlokalizowany przy ulicy Puławskiej.

Nasz salon i serwis znajduje się na ulicy Spornej 1/3 (przy Puławskiej), na warszawskim Ursynowie, w bliskiej odległości od Mokotowa, Wilanowa, a także Piaseczna. Lokalizacja salonu pozwala na wygodny dojazd, a bliskość tras szybkiego ruchu na niezapomniane wrażenia z jazdy próbnej wybranym modelem Kia.

- Salon Kia

NOWA KIA NIRO
CROSSOVER Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM

Przedstawiamy niezwykły samochód! Kia Niro to crossover z napędem hybrydowym. Jej wygląd przyciąga spojrzenia. Zastosowane rozwiązania techniczne przekraczają oczekiwania. Wyposażenie standardowe zaskakuje bogactwem.

Podwójna natura: połączenie przestronności i dynamiki crossovera z oszczędnością napędu hybrydowego. Oto nowa Kia Niro. Ciesz się jazdą bez ograniczeń. To hybryda inna niż pozostałe.

NOWA KIA OPTIMA KOMBI
TWOJA PRZESTRZEŃ. TWÓJ STYL.

Nowoczesna i stylowa jest nie tylko sylwetka Optimy, ale także jej wnętrze. Efektowna linia, inteligentne rozwiązania w środku oraz niezwykła wszechstronność to główne zalety tego modelu.

Jeśli lubisz się wyróżniać, cenisz przestrzeń, wygodę i bezpieczeństwo – to samochód dla Ciebie. Pokaż swój styl.

Jazda próbna spod domu lub pracy ? TAK!

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy usługę DOOR TO DOOR.

Umów się na jazdę próbną!

Imię:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Wiadomość

Informujemy że administratorem Państwa danych jest Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. 02-846 Warszawa ul. Sporna 1/3. Regon 010807640 NIP 9510043585 i Kia Motors Polska Sp. z o.o. 02-819 Warszawa, ul. Puławska 266 Regon 12710235 NIP 526-19-10-258. Aktualny kontakt z administratorem można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl. lub www.kia.com.pl.

Informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych Osobowych u administratora w chwili udzielenia niniejszej zgody jest Wojciech Latoszek, z którym można się skontaktować telefonicznie nr komórkowy 601 248 425, drogą poczty elektronicznej w.latoszek@poczta.wp.pl. W przypadku zmiany osoby Inspektora Ochrony Danych Osobowych aktualne dane Inspektora Ochrony Danych można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl lub w rejestrze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne w celu wykonania umowy z administratorem, a brak ich podania może powodować niemożliwość wykonania świadczenia przez administratora. Informujemy, że państwa dane mogą być przekazywane, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, do innych podmiotów współpracujących z administratorem w zakresie prowadzonej działalności. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres działalności administratora na rynku i realizowania przez niego celów do których dane zostały udostępnione. Informujemy, że osobie której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. i Kia Motors Polska Sp. z o.o. zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1),

Zgody niniejsze mogą zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.