Outback

Nic nie prowadzi się tak, jak Subaru, gdyż żaden inny samochód nie jest tak skonstruowany. Każdy model Subaru pozwoli Ci się odprężyć, a jednocześnie będzie doskonałym narzędziem w Twoim codziennym życiu. Właśnie dlatego większość naszych samochodów, włącznie z zupełnie nowym Outbackiem, konstruujemy na bazie legendarnego stałego napędu wszystkich kół – Symmetrical AWD. Ten szczególny układ napędowy, wykorzystuje przyczepność czterech kół samochodu i oferuje wyjątkową stabilność oraz doskonałe wrażenia z prowadzenia pojazdu. W ten sposób tworzy się ścisłe połączenie pomiędzy kierowcą i drogą. Właśnie to połączenie jest źródłem pewności prowadzenia, pozwalając na zgłębianie coraz to nowych doznań.
Poczuj każdy moment
Już nigdy nie przeoczysz żadnej przygody. Nowy Outback wzmacnia Twoją pewność siebie i redukuje ograniczenia, które stają na Twojej drodze, dowożąc Cię wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Nowa stylizacja podkreśla jego surowy i mocny charakter, natomiast udoskonalone wnętrze oferuje wyszukane materiały i przyjazne technologie, które sprawiają, że poczujesz się wyjątkowo swobodnie. Możesz być pewien, że nowy Outback ma wielkie możliwości, ale jest też autem bardzo komfortowym.

- Outback
- Outback

Przeszkody usunięte
Jadąc autem z tak wielkim potencjałem, jak nowy Outback, niewiele przeszkód, które napotkasz, sprawi Ci trudność. Stały napęd wszystkich kół S-AWD zapewni bardzo dobrą przyczepność na śniegu oraz na mokrej czy nierównej drodze. Dzięki trybowi X-MODE i funkcji Hill Descent Control (kontrola zjazdu ze wzniesienia), prowadzenie samochodu będzie teraz lepsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek – również na mocnych pochyłościach oraz w terenie.

Włącz się do ruchu. Rozkoszuj się jazdą.
Możesz robić odważne plany. Nowy Outback pozwoli Ci pokonać prawie każdą drogę, którą uznasz za wartą zwiedzenia. A dzięki ulepszonemu silnikowi SUBARU BOXER z najniższym w klasie zużyciem paliwa*, zawiezie Cię dalej niż kiedykolwiek. Outback ma wszystko, co pozwoli Ci poruszać się poza wytyczonymi szlakami.
*Zgodnie z oficjalnymi testami zużycia paliwa.

EyeSight – wiodąca technologia bezpieczeństwa

W Subaru, wierzymy w ideę kompletnego bezpieczeństwa (All-Around Safety). Dlatego stworzyliśmy system EyeSight*1. Zachowuje się on jak cyfrowa „druga para oczu”, która obserwując drogę, na podstawie trójwymiarowego obrazu (z kamery stereoskopowej), czuwa nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów. Obraz ten jest przetwarzany pod kątem wykrywania różnorakich obiektów (inne pojazdy, piesi*2, motocykliści i rowerzyści) na drodze, uwzględniając także ich prędkość poruszania się i odległość od Twojego Outbacka. Kiedy system wykryje potencjalne niebezpieczeństwo, ostrzeże kierowcę, a w sytuacji krytycznej nawet zahamuje samochód, aby uniknąć kolizji. Wszystko po to, abyś prowadząc Outbacka, czuł się jeszcze bezpieczniej.

EyeSight posiada szereg funkcji, które działają w dwóch obszarach: asysty kierowcy, które mają wzmagać uwagę prowadzącego samochód; oraz zapobieganiu wypadkom, interweniujące w momentach zagrożenia, w ten sposób, by nie doszło do kolizji.
- Outback