SUBARU XV

Umiejętne połączenie miejskiego stylu i dobrej sylwetki, wyniesione na zupełnie nowy poziom możliwości, obudzi w Tobie niesamowite emocje i pozwoli przeżywać życie w sposób, o którym marzysz. Niezależnie od tego, czy właśnie spędzasz noc w mieście, czy cieszysz się spontanicznym weekendowym wyjazdem poza jego granice – SUBARU XV pomoże Ci robić rzeczy, które kochasz, w sposób stylowy,
a jednocześnie komfortowy. Bo każdy dzień może i powinien być radosną przygodą.

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

Zauważysz to od pierwszego spojrzenia. Dzięki ekscytującemu połączeniu formy i funkcjonalności SUBARU XV jest zawsze gotowy na dobre spędzenie czasu – tak jak Ty. Podążaj za falami na plaży, przemierzaj szlaki – pieszo bądź rowerem, spędź weekend w chatce w górach, bądź pozostań w mieście i odkryj sekrety, które w sobie kryje. Cokolwiek uczynisz, wykreujesz historie, których nigdy nie zapomnisz..

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

TWOJA PODRÓŻ ZACZYNA SIĘ WEWNĄTRZ

Nowoczesna forma, żywe kolory i niezwykle szykowne detale sprawiają, że Kia e-Soul wyróżnia się na drogach. Dostępna w jednolitych kolorach nadwozia oraz dwukolorowych wariantach - nadwozie/dach. Dedykowane 17-calowe, aluminiowe koła są dopełnieniem elektrycznego wyglądu.

Bądź w kontakcie

SUBARU XV wyposażony jest w system informacyjno-rozrywkowy nowej generacji, który zapewnia Ci łączność, dokądkolwiek zmierzasz. Dostępny 8-calowy*1 ekran dotykowy zapewnia intuicyjną obsługę nawigacji*1 i funkcji audio, natomiast zaprojektowany od nowa wyświetlacz wielofunkcyjny dostarcza kierowcy najważniejsze informacje o parametrach pracy samochodu.

Przemyślana przestrzeń bagażowa

SUBARU XV jest teraz jeszcze bardziej funkcjonalny, dzięki czemu podróżowanie nim będzie naprawdę przyjemne. Szeroka, niemalże kwadratowa klapa bagażnika ułatwi pakowanie i wypakowywanie bagaży. Przestrzeń między nadkolami jest również większa. Kiedy będziesz potrzebował jeszcze więcej miejsca, skorzystaj z łatwych w użyciu relingów dachowych.

Ekscytujący design

Nasmaruj narty, wypoleruj deski surfingowe, przygotuj
rowery, bo będziesz ich teraz potrzebować. SUBARU XV
dysponuje sporą przestrzenią bagażową, więc możesz
zabrać wszystkie akcesoria ze sobą. SUBARU XV jest
gotowy wspierać Cię podczas wszelkich miejskich
przejażdżek i weekendowych wypadów poza miasto.

SUBARU e-BOXER

SUBARU e-BOXER nowej generacji łączy silnik SUBARU BOXER z silnikiem elektrycznym, niezmiennie dostarczając wyjątkowych wrażeń z jazdy w cichym i wygodnym wnętrzu, bez zbędnych hałasów i wibracji nawet na drogach gorszej jakości.

W celu zwiększenia efektywności jazdy zespół napędowy SUBARU e-BOXER dostosowuje do warunków jazdy dystrybucję mocy między dwulitrowym silnikiem z bezpośrednim wtryskiem paliwa a silnikiem elektrycznym. Efektem połączenia ze skrzynią Lineartronic jest ciche i liniowe przyspieszenie, precyzyjnie odpowiadające na potrzeby kierowcy. Umieszczenie silnika elektrycznego i akumulatora symetrycznie względem wzdłużnej osi pojazdu dopełnia stabilność, poprawia rozkład masy pojazdu (przód – tył) i równowagę osiągniętą dzięki nisko umieszczonemu środkowi ciężkości silnika SUBARU BOXER oraz stałemu napędowi wszystkich kół Symmetrical AWD.

Pliki do pobrania

Cennik

SUBARU XV

Broszura

SUBARU XV

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne