Subaru Solterra EV

Słońce i ziemia. “Sol“ i “terra“. Razem w naturze. Razem w modelu SOLTERRA, czyli w pełni elektrycznym SUV-ie. W aucie, którego styl podkreśla jego moc i zdolności napędu AWD pozwalające dotrzeć w dowolne miejsce. W SUV-ie pomagającym tworzyć zrównoważoną przyszłość oraz dającym bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy.

Ergonomia i Styl

Subaru Solterra oferuje innowacyjny układ kokpitu, który jest kwintesencją filozofii projektowania marki Subaru. Ta filozofia skupia się na trzech kluczowych aspektach: doskonałej widoczności, prostocie oraz łatwości użytkowania. W modelu Solterra, niezbędne informacje dla bezpiecznej jazdy są prezentowane na ergonomicznie zaprojektowanym zestawie wskaźników i na konsoli o wysokiej rozdzielczości, co zwiększa wyrazistość i komfort obsługi.

Dodatkowo, model Solterra charakteryzuje się dużym prześwitem oraz nisko położonym środkiem ciężkości, co w połączeniu z zaawansowanym napędem na cztery koła, pozwala Subaru na niezrównane połączenie emocjonującego prowadzenia na asfalcie i wyjątkowych zdolności terenowych. Konstrukcyjne założenia Solterry są zgodne z długotrwałymi tradycjami marki, a wykorzystanie napędu elektrycznego jeszcze bardziej potęguje zgodność z DNA Subaru, zapewniając dynamiczne i bezpieczne wrażenia z jazdy.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

TECHNOLOGIA

Napęd na wszystkie koła (AWD) odgrywa kluczową rolę w strategii Subaru, mającej na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas jazdy. Model Solterra wyposażony jest w dwa silniki eAxle, które niezależnie napędzają przednie i tylne koła, oferując precyzyjną kontrolę momentu obrotowego. Dzięki temu, technologia AWD Subaru osiąga nowy, wyższy poziom efektywności.

Solterra, dzięki systemowi X-MODE i nowej funkcji Grip Control, zapewnia możliwości terenowe, które znacznie przekraczają standardowe oczekiwania względem samochodów elektrycznych. Te technologie umożliwiają bezproblemową jazdę w ekstremalnych warunkach, takich jak głęboki śnieg czy błoto, a także utrzymanie stałej prędkości na stromych podjazdach i nierównym terenie, co pozwala kierowcy skupić się na prowadzeniu.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom w rozwijaniu systemów AWD, Subaru wykorzystuje swoją wiedzę w modelu elektrycznym Solterra. Funkcje jak dystrybucja mocy i wektorowanie hamowania są ciągle kontrolowane przez silniki eAxle, co zapewnia optymalną przyczepność na każdej nawierzchni, zarówno mokrej, jak i śliskiej.

Pliki do pobrania

Cennik

SUBARU SOLTERRA

Broszura

SUBARU SOLTERRA

Akcesoria

SUBARU SOLTERRA

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne