KIA STINGER

To stylowe auto zachwyca imponującymi osiągami, wyrafinowaną elegancją i nowoczesnymi technologiami. Zaprojektowany w stylu Gran Turismo o dynamicznej stylistyce. Najwięcej ciekawych detali jest w przedniej partii nadwozia, gdzie widzimy  pionowe otwory w zderzaku, mające dostarczać powietrze do chłodzenia hamulców, reflektory o nieregularnym kształcie, oraz dwa małe wloty powietrza na masce silnika. Z tyłu ostro zakończona bryła karoserii w wersjach benzynowych została wyposażona w aż cztery owalne końcówki układu wydechowego oraz efektowny dyfuzor. Zaś światła wykonano w technologii LED.

JESZCZE WIĘCEJ EMOCJI

Sportowy design opiera się na odpowiednich proporcjach i harmonii. Nowa Kia Stinger GT opanowała tą sztukę do perfekcji – długa maska, dłuższy rozstaw osi i nisko zawieszona kabina wpływają na poprawę aerodynamiki i jeszcze lepsze osiągi. Do tego nowe, 19-calowe aluminiowe felgi jeszcze bardziej podkreślają sportowy wygląd.

Od charakterystycznego grilla chłodnicy w kształcie tygrysiego nosa, przez wyrafinowane wnętrze po ekscytujący tył – każdy element nowej Kia Stinger GT jest zapowiedzią prawdziwych emocji. Przygotuj się na zapierające dech w piersiach osiągi i świetne prowadzenie, które zachwycą Cię za każdym razem, kiedy usiądziesz za kierownicą.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Wloty powietrza w zderzaku

Wloty w zderzaku ograniczają opór aerodynamiczny. Optymalizują przepływ powietrza, kierując je bezpośrednio na chłodnicę i przednie hamulce. Powietrze jest kierowane także do nadkoli przednich, co dodatkowo zmniejsza opór i chłodzi hamulce. Poprawia też stabilność podczas jazdy oraz zmniejsza zużycie paliwa i poziom hałasu.

Szlachetne i komfortowe wnętrze

Każdy element Kia Stinger GT jest poświęcony porywającej jeździe na długich dystansach - gdzie radość z podróży jest wszystkim. Wygodne, sportowe fotele zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa i pewne trzymanie boczne. Skorzystaj również z podgrzewanych i wentylowanych siedzeń - dla kojącego zadowolenia podczas każdej trasy, w każdych warunkach pogodowych.

System automatycznego hamowania

Aby zminimalizować ryzyko wypadku, system autonomicznego hamowania analizuje dane z kamery oraz czujników i rejestruje obecność w pobliżu Kia Stinger GT innych pojazdów, pieszych i rowerzystów. Pomaga też uniknąć kolizji z innymi samochodami podczas skręcania w lewo na skrzyżowaniu. W sytuacji zagrożenia, na cyfrowym wyświetlaczu pojawia się ostrzeżenie, a następnie - w przypadku braku reakcji kierowcy - samochód rozpoczyna hamowanie.

Aerodynamiczny i funkcjonalny bagażnik

Rozwiązanie inspirowane dyfuzorami samochodów wyścigowych. Zmniejsza zawirowania powstające w wyniku stykania się powietrza o niskim ciśnieniu spod pojazdu z powietrzem zewnętrznym o wyższym ciśnieniu.

Przyśpiesza bicie serca

W Kia Stinger liczysz się tylko Ty i droga. Znakomite prowadzenie, bezpieczeństwo i komfort jazdy – to wszystko dzięki elektronicznie sterowanemu zawieszeniu, które za pomocą czujników kontroluje parametry jazdy i zmienia sztywność zawieszenia. Wybierz odpowiedni tryb jazdy, dopasowany do Twoich preferencji i warunków na drodze. Elektroniczne sterowany napęd na wszystkie koła (AWD) Stinger GT zapewnia stabilne i pewne prowadzenie niezależnie od warunków na trasie. System dynamicznego sterowania momentem obrotowym (DTVC) przenosi siłę napędową lub siłę hamowania na właściwe koła, aby zapewnić maksymalną przyczepność i stabilność. Możesz czuć się bezpiecznie w każdych warunkach.

Pod maską czeka na Ciebie 3,3-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem. Zapewnia Ci bezproblemową jazdę w stylu gran turismo i natychmiastowe przyspieszenie. Pięknie reaguje i przyspiesza, osiągając znaczny moment obrotowy w szerokim zakresie. 8-biegowa automatyczna skrzynia zapewnia szybką i płynną zmianę biegów.

Spersonalizuj swoje auto i wybierz

Akcesoria

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Pliki do pobrania

Cennik

KIA Stinger

Katalog

KIA Stinger

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne