NOWA KIA PICANTO

MIEJSKI I NOWOCZESNY

Nowa Kia Picanto, mimo swoich kompaktowych wymiarów, ma wielką osobowość, która idealnie pasuje do dynamiki miejskiego życia. Jej nowoczesne i przyjemne dla oka linie nadwozia łączą w sobie sportowy zapał z miejską elegancją, przyciągając uwagę atrakcyjnymi detalami.

Wnętrze nowej Kia Picanto jest pełne innowacji – stworzone, aby spełniać Twoje potrzeby i pasować do osobistego stylu. Kabina zaprojektowana została z myślą o wszechstronnym komforcie, oferując jednocześnie funkcjonalność i nowoczesność.

Odkryj nowy styl swojego miejskiego życia z Kia Picanto. Zapraszamy do zapoznania się z pezłną ofertą w salonie Mitcar.

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Zawsze zsynchronizowana z Tobą

Najnowsze Picanto jest przedłużeniem Twojego intensywnego stylu życia i zapewnia, że zawsze możesz być online – dzięki technologii, która jest zarówno prosta, jak i niezawodna. Obejmuje ona integrację ze smartfonami, porty ładowania w całej kabinie i wiele więcej.

Twoja bezstresowa strefa

Dzięki szerokiej gamie aktywnych systemów wspomagania i zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa, dostępnym w standardzie, nowa Kia Picanto nieustannie kontroluje jazdę i zapewnia bezpieczeństwo Tobie i innym osobom w pobliżu.

Układy napędowe i wyposażenie

Nowa Kia Picanto jest dostępna z silnikiem benzynowym o pojemności 1,0 lub 1,2 litra do wyboru. Jednostka napędowa o pojemności 1,0 litra to idealny wybór, jeśli cenisz przede wszystkim niskie zużycie paliwa, natomiast silnik o pojemności 1,2 litra jest lepszym wyborem, jeżeli potrzebujesz większej mocy, szczególnie podczas jazdy z dużą prędkością lub pod górę.

Dynamiczny tył

Jednocześnie prosty i solidny tył nowego Picanto również optycznie go poszerza – podkreślają to pionowe tylne lampy i czerwony pas LED, który nawiązuje do stylistyki przodu. Z tylnym zderzakiem, który także podkreśla szerokość auta i świadczy o jego solidności. Dyfuzor oraz inne sportowe detale potęgują wyjątkowo dynamiczny charakter nowego Picanto GT-Line.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Nowa Kia Picanto wyróżnia się na drodze dzięki designowi inspirowanemu silnymi kontrastami natury. Jej solidny, a jednocześnie nowoczesny przód z dominującą powiększoną osłoną chłodnicy symbolizuje wysokie osiągi. Masywny przedni zderzak, pokryty czarnym, wysokopołyskowym lakierem, oraz sportowa pokrywa silnika linii GT-Line podkreślają jej dynamiczny charakter.

Nowoczesność dodaje także pas LED łączący reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej, co wzmacnia wrażenie szerokości nadwozia – tę nowoczesną funkcję oferuje wyłącznie model Picanto GT-Line.

Kia Picanto oferuje również szeroki wybór atrakcyjnych obręczy kół z lekkich stopów, dostępnych w rozmiarach od 14 do 16 cali. Każda opcja została zaprojektowana, by podkreślać elegancką sylwetkę samochodu i zaspokajać gusta nawet najbardziej wymagających kierowców.

Pliki do pobrania

Cennik

KIA Picanto

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne