KIA CEED KOMBI

Nadwozie Nowej Kia Ceed to charakterystyczny, grill chłodnicy, reflektory w technologii LED, światła do jazdy dziennej w stylistyce kostek lodu oraz światła przeciwmgielne, które tworzą oryginalną linię przodu. Relingi dachowe podkreślają smukłą linię dachu i dają możliwość przewiezienia dodatkowego bagażu.

POZNAJ CEED KOMBI

Nowa Ceed kombi jest dostępny z szeroką gamą jednostek napędowych o mocy od 100 do 140 KM. Wszystkie silniki zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami emisji Euro 6d TEMP. Wybrać możemy między 6-stopniową manualną lub 7-stopniową dwusprzęgłową przekładnię (DCT), która zapewnia płynną zmianę biegów. Możliwość wyboru trybu jazdy (DMS) pozwala dopasować zachowanie auta do swoich preferencji. Niezależny system zawieszenia wspomaga dynamiczną jazdę, pewne prowadzenie samochodu oraz zapewnia lepszą pracę amortyzatorów.

Bezpieczeństwo w nowej Kia Ceed zapewniają zaawansowane technologie DRIVE WISE takie jak: system ostrzegania o nieoczekiwanej zmianie pasa ruchu (LKA), aktywny tempomat (SCC), asystent jazdy w korku (LFA), system monitorowania martwego pola w lusterkach, system wykrywania ryzyka kolizji (FCA), oraz system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy (DAA).

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Jesteś zainteresowany tym modelem?

Bezprzewodowa Ładowarka lub USB

Jeżeli urządzenie mobilne wymaga ładowania podczas jazdy, wystarczy umieścić je na płytce w dolnej części konsoli centralnej. Aby naładować urządzenie przewodowo, można skorzystać z gniazd USB rozmieszczonych we wnętrzu. Znajdują się one również w tylnej części konsoli centralnej i są przeznaczone dla pasażerów siedzących z tyłu.

Dwa duże wyświetlacze

Kolorowy ekran dotykowy LCD HD 10,25” czytelnie prezentuje najkrótszą trasę i inne ważne komunikaty. Cyfrowy zestaw wskaźników TFT 12,3” przedstawia najważniejsze informacje o pojeździe i jeździe. W zależności od trybu jazdy możliwy jest wybór różnych motywów wizualnych. Obydwa wyświetlacze ułatwiają prowadzenie i czynią podróż przyjemniejszą.

KIA Connect

Zyskaj łączność ze światem w czasie rzeczywistym dzięki danym aktualizowanym na bieżąco. Są one źródłem informacji i wsparciem w trakcie każdej podróży. System nawigacji on-line Kia Connect wykorzystuje aktualne informacje o ruchu drogowym.

Obszerne wnętrze

Jedną z najważniejszych zalet Nowej Kia Ceed kombi jest wygodne i przestronne wnętrze. Obszerny bagażnik w Ceed kombi ma pojemność 625 l. Przestrzeń tę można powiększyć aż do 1694 l., składając tylne siedzenia. Niezwykle przydatne są dodatkowe zabezpieczenia i przegrody, które pomagają zoptymalizować przestrzeń bagażową. W chłodne i mroźne dni docenisz fakt, że przednie fotele, kierownica oraz przednia szyba są podgrzewane.

Dinamiczna i elegancka

Nowa Kia Ceed kombi cechuje się zupełnie nową stylistyką. Dopracowane detale zewnętrzne oraz sportowa linia wprawiają w nastrój do dynamicznej jazdy. Wystarczy spojrzeć na imponujące wloty powietrza, które zdają się przeszywać przedni zderzak i przednie nadkola.

Światła do jazdy dziennej oraz przednie reflektory LED zapewniają doskonałą widoczność na drodze. Dodatkowa zaleta to funkcja automatycznego przełączania świateł drogowych na mijania. System bezkluczykowy Kia Smart Key pozwala dostać się do auta i uruchomić je za pomocą przycisku Start/Stop. Dostępna jest także wygodna funkcja zdalnego zamykania okien.

Jeżeli szukasz imponujących osiągów, sportowej linii oraz przestronnego wnętrza, które daje wiele możliwości, Kia Ceed kombi GT-Line spełni Twoje oczekiwania. Emocji nie zabraknie: nowa, bardziej dynamiczna atrapa chłodnicy i zderzak tylny z oznaczeniami, dopracowane wnętrze ze spłaszczoną u dołu kierownicą, logo GT-Line na ergonomicznych fotelach i wiele innych atrakcyjnych elementów.

Spersonalizuj swoje auto i wybierz

Akcesoria

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Szukasz akcesoriów
do swojego auta?

Pliki do pobrania

Cennik

KIA Ceed Kombi 2024

Cennik

KIA Ceed Kombi 2025

Katalog

KIA Ceed Kombi

Jazda próbna 

Zapytaj o Ofertę 

Umów się do serwisu 

Samochody elektryczne