Nowy model Kia Sportage pojawił się właśnie w salonie Kia Mitcar w Warszawie.

Z RADOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE NOWA KIA SPORTAGE JEST JUŻ W SALONIE KIA MITCAR! Każdy zainteresowany może zobaczyć ten wyjątkowy samochód na żywo, skonsultować się z handlowcami i złożyć zamówienie. Czym wyróżnia się Kia Sportage i dlaczego warto się na nią zdecydować? Podpowiadamy!

kia sportage
white

Nowa Kia Sportage – najlepszy kompaktowy SUV

Kia Sportage to model piątej generacji, który po raz pierwszy został zaprojektowany i skonstruowany specjalnie na potrzeby rynków europejskich.

Samochód ten został wyposażony w nową platformę podłogową “N3”, dzięki której możliwa jest bardzo dobra dynamika jazdy, którą można dostosować do zróżnicowanych warunków drogowych w Europie.

Nowa Kia Sportage sprawdzi się idealnie jako auto terenowe – specjalny tryb pozwala na poruszanie się poza utwardzonymi drogami. Kolejne atuty tego SUV-a to dostępność nowych wersji – hybrydowej i hybrydowej typu plug-in, które zapewniają wysoką wydajność i niskie zużycie paliwa. Samochód został wyposażony w zaawansowane systemu asystujące DriveWise, które wspierają kierowców w różnych sytuacjach w trakcie jazdy i w czasie parkowania. Nowa Kia Sportage cechuje się zarówno odważnym, jak i wyrafinowanym wyglądem, a jej design jest inspirowany naturą. Na tle konkurentów nowa Kia Sportage wyróżnia się nowoczesną stylistyką, dzięki której auto to na drodze prezentuje się bardzo dynamicznie.

NOWA KIA SPORTAGE JUŻ W SALONIE KIA MITCAR!

Nowa Kia Sportage już dostępna w salonie Kia Mitcar!

Autoryzowany Dealer Kia Mitcar posiada już w swojej ofercie nowy model Kia Sportage.

Zobacz samochód w naszym salonie i przekonaj się, że wszystkiego elementy tego auta zostały zaprojektowane i opracowane w sposób, który znacząco zwiększa prestiż tego bestsellerowego SUV-a. Nowa Kia Sportage wyróżnia się większym rozmiarem, który pozytywnie wpływa na komfort pasażerów obu rzędów. W porównaniu do poprzedników piąta generacja Kia charakteryzuje się nową stylistyką. Przód Kia Sportage wyróżnia typowy dla południowokoreańskiego producenta “tygrysi nos”, który rozciąga się na całą szerokość i jest zakończony światłami do jazdy dziennej, które mają kształt bumerangów z reflektorami w technologii LED.

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie i zapoznanie się z nowoczesnym wnętrzem klasy premium nowej Kia Sportage. Uwagę w nim przykuwa dobór wysokiej jakości materiałów i wyposażenia, które zapewnia dostęp do najnowszych technologii. Całość sprawia, że wnętrze Kia jest designerskie, innowacyjne, intuicyjne, komfortowe i przyjazne dla oka. Salon Mitcar w Warszawie to miejsce, w którym już dziś możesz samemu zapoznać się z zaletami nowej Kia Sportage.

Wiesz już wszystko o modelu SPORTAGE
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Dostępne od ręki
Umów się do serwisu
Jak dojechać