Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Nadwozie Nowej Kia Ceed to charakterystyczny, grill chłodnicy, reflektory w technologii LED, światła do jazdy dziennej w stylistyce kostek lodu oraz światła przeciwmgielne, które tworzą oryginalną linię przodu. Relingi dachowe podkreślają smukłą linię dachu i dają możliwość przewiezienia dodatkowego bagażu. Jedną z najważniejszych zalet Nowej Kia Ceed kombi jest wygodne i przestronne wnętrze. Obszerny bagażnik w Ceed kombi ma pojemność 625 l. Przestrzeń tę można powiększyć aż do 1506 l., składając tylne siedzenia. Niezwykle przydatne są dodatkowe zabezpieczenia i przegrody, które pomagają zoptymalizować przestrzeń bagażową. W chłodne i mroźne dni docenisz fakt, że przednie fotele, kierownica oraz przednia szyba są podgrzewane.

Nowa Kia Ceed dostępna jest wraz z napędem Plug-in Hybrid. Poznaj już dzisiaj moc hybrydy i ciesz się dynamiczną, ekologiczną i ekonomiczną jazdą z niezwykle oszczędną jednostką, która pozwala przejechać aż do 57 kilometrów w trybie elektrycznym. Pozwala to na niezwykłe oszczędności i tanią eksploatację, przy jednoczesnym uzyskaniu świetnych osiągów i dynamicznej jazdy. Żeby kierowca jeszcze dłużej cieszył się jazdą na napędzie elektrycznym, w trakcie hamowanie odzyskiwana jest energia, która służy do zasilania akumulatorów.

: NOWA KIA CEED SW Plug-in Hybrid png bez tła
KIA Ceed plug-in hybrid biały lampa

Światła do jazdy dziennej oraz przednie reflektory LED zapewniają doskonałą widoczność na drodze. Dodatkowa zaleta to funkcja automatycznego przełączania świateł drogowych na mijania. System bezkluczykowy Kia Smart Key pozwala dostać się do auta i uruchomić je za pomocą przycisku Start/Stop. Dostępna jest także wygodna funkcja zdalnego zamykania okien.

Nowa Ceed kombi jest dostępny z szeroką gamą jednostek napędowych o mocy od 100 do 140 KM. Wszystkie silniki zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami emisji Euro 6d TEMP. Wybrać możemy między 6-stopniową manualną lub 7-stopniową dwusprzęgłową przekładnię (DCT), która zapewnia płynną zmianę biegów. Możliwość wyboru trybu jazdy (DMS) pozwala dopasować zachowanie auta do swoich preferencji. Niezależny system zawieszenia wspomaga dynamiczną jazdę, pewne prowadzenie samochodu oraz zapewnia lepszą pracę amortyzatorów.

Bezpieczeństwo w nowej Kia Ceed zapewniają zaawansowane technologie DRIVE WISE takie jak: system ostrzegania o nieoczekiwanej zmianie pasa ruchu (LKA), aktywny tempomat (SCC), asystent jazdy w korku (LFA), system monitorowania martwego pola w lusterkach, system wykrywania ryzyka kolizji (FCA), oraz system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy (DAA).

: NOWA KIA CEED SW Plug-in Hybrid tył
NOWA KIA CEED SW Plug-in Hybrid biała

Wiesz już wszystko o modelu NOWA KIA CEED KOMBI PLUG-IN HYBRID
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Dariusz Zychowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 500 130 732
Email: dariusz.zychowicz@mitcar.pl

Daniel Ratowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 738
Email: daniel.ratowski@mitcar.pl

Rafał Wągrodzki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 628
Email: rafal.wagrodzki@mitcar.pl

Jacek Basoń

Specjalista DS. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 695 976 740
Email: jacek.bason@mitcar.pl

Maciej Bargenda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 513 501 700
Email: maciej.bargenda@mitcar.pl

Jan Małysz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 533 400 738
Email: jan.malysz@mitcar.pl