Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

KIA Niro to efektowny crossover, obok którego nie da się przejść obojętnie! Inspirowana naturą, przyjemna dla oka a przy tym niezwykle nowoczesna linia sprawia, że Niro doskonale komponuje się zarówno z miejskim ruchem, jak i z leśnymi drogami. Żeby podróżowanie Kią Niro było jeszcze przyjemniejsze, na jej pokładzie znajdują się najnowocześniejsze technologie, pozwalające na łatwe zarządzanie multimediami i nawigacją, a także pozwalające na stały dostęp do informacji o pogodzie czy ruchu na drodze. Centrum starowania samochodu stanowi czytelny, panoramiczny dotykowy ekran o przekątnej 10.25 cala. Kia Niro została wykończona wedle najwyższych standardów, zaś jej wnętrze prezentuje się jednocześnie nowocześnie i elegancko sprawiając, że zarówno kierowca jak i pasażerowie świetnie czują się nawet w dalszych trasach. Przestronne wnętrze pozwala na wygodną podróż, zaś pojemny bagażnik pozwala na spakowanie się nawet w kilka osób.

Wnętrze Kia Niro jest niezwykle przestronne. Siedzenia z przodu i z tyłu mogą być podgrzewane, a przednie dostępne są również z funkcją wentylacji. Elektryczna regulacja fotela kierowcy z pamięcią ustawień umożliwia zajęcie optymalnej pozycji za kierownicą. Dzięki tym rozwiązaniom prowadzenie sprawia wyjątkową przyjemność. 8-stopniowa regulacja fotela kierowcy umożliwia zajęcie wygodnej pozycji za kierownicą.

KIA Niro Plug-in Hybrid png bez tła
KIA Niro Plug-in Hybrid

Kia Niro jest dostępna z napędem Plug-in Hybrid. Korzystanie z dwóch napędów umożliwia niezwykle płynną, dynamiczną i wydajną jazdę. Zasięg samego silnika elektrycznego wynosi 49 kilometrów, dzięki czemu w trakcie jazdy po mieście lub podróży do pracy nie musisz korzystać z silnika benzynowego. Kia Niro posiada dwa tryby jazdy: Eco i Sport, a także została wyposażona w 6 stopniową dwusprzęgłową przekładnie. To wszystko sprawia, że ten nowoczesny crossover jest nie tylko wydajny, ale również ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Dodatkowo, po wyznaczeniu trasy w nawigacji system będzie podpowiadać w jaki sposób prowadzić samochód w ten sposób, aby zmaksymalizować wydajność i oszczędność. Kia Niro posiada wiele nowoczesnych technologii aktywnie dbających o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, takich jak aktywny tempomat z funkcją Stop&Go, system monitorowania martwego pola, autonomiczne hamowanie awaryjne, asystent utrzymania pasa ruchu, asystent jazdy w korku, elektryczny hamulec postojowy czy system monitorowania zmęczenia kierowcy DAW.

KIA Niro Plug-in Hybrid wnętrze
KIA Niro Plug-in Hybrid tył

Wiesz już wszystko o modelu NIRO PLUG-IN HYBRID
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Dariusz Zychowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 500 130 732
Email: dariusz.zychowicz@mitcar.pl

Daniel Ratowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 738
Email: daniel.ratowski@mitcar.pl

Rafał Wągrodzki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 628
Email: rafal.wagrodzki@mitcar.pl

Jacek Basoń

Specjalista DS. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 695 976 740
Email: jacek.bason@mitcar.pl

Maciej Bargenda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 513 501 700
Email: maciej.bargenda@mitcar.pl

Jan Małysz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 533 400 738
Email: jan.malysz@mitcar.pl