file
Na początku było… Mitsubishi.
Wystarczy tylko spojrzeć na nazwę salonu Mitcar, aby domyślić się, że naszą pierworodną, od dawna pielęgnowaną marką było (i nadal jest) Mitsubishi. Lata spędzone z tą marką nauczyły nas o samochodach wiele, przyniosły ze sobą sporo wyzwań, ale też ogrom sukcesów (z niedawnych osiągnięć można wymienić chociażby nagrodę dla Najlepszego Dealera Roku 2014 przyznawaną przez Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów). Rok 2014 był dla Mitcaru wyjątkowy również z innego powodu – do naszej japońskiej rodziny dołączyło Subaru, z legendarnym STI czy kultowym Foresterem. Wzbogaceni o nową markę zasyciliśmy na chwilę poznawczy głód motoryzacyjnych gigantów. Jednak nie na długo..

Stara miłość nie rdzewieje
KIA zagościła w naszym salonie na chwilę, jeszcze w poprzednim milenium. Związek ten był krótki, acz intensywny i jak to z pierwszymi miłościami bywa, zarył się w naszej pamięci na długie lata.
Nie może zatem dziwić fakt, że przy kolejnej dogodnej okazji do nawiązania współpracy z koreańskim koncernem – nie wahaliśmy się ani chwili – marka KIA przebojem wdarła się w nasze progi w sierpniu 2016 (autoryzowany serwis) a w listopadzie 2016 pełną parą ruszyliśmy ze sprzedażą wszystkich 10 modeli.
KIA zaskoczyła nas wszechstronnością i funkcjonalnymi rozwiązaniami, przy jednoczesnej bezkompromisowej dbałości i jakoś i bezpieczeństwo. Nasi doradcy handlowi z niekrytą radością powitali w Mitcarze nową markę, gotowi pomóc Państwu wybrać odpowiedni model KIA, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania lub też odkryć razem z Państwem niesprecyzowane do tej pory preferencje.
Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do odwiedzin naszego salonu na Spornej, abyśmy razem mogli razem rozpocząć przygodę, która (jak podpowiada nam doświadczenie) trwać będzie wiele lat.