Nowa KIA EV6 | Samochód elektryczny KIA

Gdy w marcu 2021 r. ukazała się Nowa KIA EV6 wszyscy zrozumieli, że nie jest to wyłącznie kolejny model w gamie KIA, drobna zmiana czy udoskonalenie tego co już znamy. Przygotowana z rozmachem prezentacja auta podkreśliła, że nowy samochód elektryczny KIA to prawdziwa rewolucja w świecie motoryzacji i kamień milowy w życiu marki, wobec którego nie sposób pozostać obojętnym.

kia ev6 samochód elektryczny

Nowa KIA EV6 | Zasięg i czas ładowania

Nowa KIA EV6 o mocy od 170 do nawet 585 KM zaskoczyła nas przede wszystkim zasięgiem, który może wynieść nawet do 528 kilometrów! Rzeczą godną uznania jest także krótki czas ładowania KIA EV6, który w połączeniu z odległością jaką pokonuje nie tylko doskonale sprawdzi się jako samochód elektryczny do miasta, ale także bez problemu zabierze Cię w daleką podróż.

kia ev6

Elektryczny sportowy crossover KIA EV6

Jeśli masz w sobie poczucie estetyki i liczy się dla Ciebie dobry design to jesteśmy pewni, że także w tym temacie piękna EV6 zrobi na Tobie ogromne wrażenie. Przeciwieństwa się przyciągają? Zdecydowanie tak! Elektryczny sportowy crossover KIA EV6 rozpoczął nowy styl projektowania marki ,,Opposites United” stawiający na połączenie nowoczesnego wzornictwa, klasyki i rozwiązań High-Tech.

Ile kosztuje nowa KIA EV6?

Ile kosztuje nowa KIA EV6? Ceny bogato wyposażonej wersji podstawowej zaczynają się już od 179 900 zł. Zamówienia na elektryczną EV6 trwają! Dowiedz się więcej >> www.kiaev6.pl

Dostępne od ręki
Umów się do serwisu
Jak dojechać