Informacje o markach

- Informacje o markach

KIA MOTORS

Kia Motors Corporation  – producent pojazdów adresowanych do ‘wszystkich osób młodych duchem’ – rozpoczął działalność w roku 1944 i jest najstarszym koreańskim wytwórcą pojazdów mechanicznych. Roczna produkcja Kia wynosi ponad 3 miliony pojazdów z 10 krajowych i zagranicznych zakładów montażowych w 5 krajach, a dystrybucją oraz obsługą produktów z logo Kia zajmuje się sieć sprzedaży w 180 krajach świata.

Kia zatrudnia obecnie ponad 49.000 osób, a roczne wpływy koncernu przekraczają 45 mld dolarów USA. Kia Motors Corporation jest głównym sponsorem turnieju tenisowego Australian Tennis Open oraz oficjalnym partnerem motoryzacyjnym FIFA – organizacji wykonawczej FIFA World Cup™. Firmowe motto Kia Motors Corporation „The Power to Surprise” reprezentuje holistyczne dążenie firmy, aby wykraczać ponad oczekiwania klientów na całym świecie w drodze nieprzerwanych procesów innowacji.

Europejskim oddziałem Kia Motors Corporation jest Kia Motors Europe z siedzibą we Frankfurcie n/Menem. KME zajmuje się organizacją sprzedaży, marketingu i obsługi technicznej pojazdów Kia w 25 krajach Starego Kontynentu.

MITSUBISHI MOTORS

Firma rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku, powołując do życia spółkę MMC Car Poland, która stała się wyłącznym dystrybutorem samochodów marki Mitsubishi na terenie naszego kraju. Do dnia dzisiejszego z salonów Mitsubishi wyjechało prawie 55 000 samochodów.

Sieć dealerska Mitsubishi Motors w Polsce składa się z ponad 44 punktów serwisowych na terenie całego kraju. Łącznie pracuje w tych placówkach ponad 1100 osób odpowiedzialnych za kontakt z klientem oraz zapewniających mu pomoc serwisową. Są to wysokiej klasy specjaliści, którzy przeszli szereg szkoleń, aby móc godnie reprezentować markę Mitsubishi i zapewnić klientom profesjonalną obsługę.

Samochody marki Mitsubishi wyróżniają się sportową sylwetką, osiągami i niezawodnością. Tradycja sportowych sukcesów, precyzja wykonania i doskonałe parametry techniczne uczyniły z aut Mitsubishi przedmiot pożądania kierowców na całym świecie.

subaru-logo_VF-150x150

SUBARU IMPORT POLSKA

Firma Subaru, należąca do mniejszych w skali światowej koncernów samochodowych, jest jednocześnie największym producentem samochodów osobowych z napędem wszystkich kół.

Już od trzech dziesięcioleci Subaru konsekwentnie realizuje i udoskonala swoje pryncypia konstrukcji samochodu. Silnik przeciwsobny SUBARU BOXER i linearne przeniesienie napędu tworzą układ S-AWD.

Takie rozwiązanie umożliwia osiągniecie jedynej w swym rodzaju dynamiki samochodu i maksymalnego poziomu bezpieczeństwa aktywnego. Wszystko, począwszy od silnika, poprzez skrzynie biegów, wał napędowy i dyferencjały znajduje się w osiowej symetrii. Rezultat to naturalny balans samochodu, szybkość i przewidywalność reakcji, optymalny rozkład masy.

Głównym celem Subaru jest osiąganie najwyższego poziomu aktywnego bezpieczeństwa (stad napęd wszystkich kół jako standard) oraz zapewnienie absolutnie neutralnego prowadzenia się samochodów, praktycznie niezależnie od warunków pogodowych.

Kolejna cecha wyróżniająca markę w świecie automobilizmu jest udokumentowana niezawodność. Subaru oferuje samochody, których podstawowym założeniem konstrukcyjnym jest maksymalizacja aktywnego bezpieczeństwa. Jako standard. We wszystkich modelach.

bosch-logo-VF-150x150

BOSCH SERVICE

Bosch Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiego standardu oferowanych usług jest celem nadrzędnym dla każdego Bosch Service.

Sieć Bosch Service skupia w swoich ramach zarówno serwisy kompleksowo obsługujące pojazdy wszystkich marek – pod nazwą Bosch Car Service, jak też serwisy specjalistyczne – pod nazwą Bosch Diesel Service i Bosch Diesel Centrum.

Bosch Car Service to nowoczesny warsztat samochodowy, oferujący kompleksowe usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł. Szczegóły dotyczące zakresów usług poszczególnych warsztatów znajdziecie Państwo w wykazie serwisów
Oprócz świadczonych usług naprawczych w każdej stacji Bosch Car Service dostępna jest szeroka gama części i akcesoriów samochodowych firmy Bosch stosowanych również na wyposażeniu fabrycznym wszystkich producentów samochodów osobowych i ciężarowych.

- Informacje o markach
- Informacje o markach
- Informacje o markach