ile naprawdę kosztuje użytkowanie samochodów elektrycznych?

Coraz więcej argumentów przemawia za użytkowaniem samochodów elektrycznych. W dobie lawinowo drożejących cen paliwa na stacjach, ogromnie zanieczyszczonego środowiska, najkorzystniejszym rozwiązaniem stają się auta elektryczne. Zainteresowanie takimi modelami gwałtownie wzrasta, a w salonie Mitcar wita coraz więcej przybyłych gości. Ile kosztuje użytkowanie samochodów elektrycznych? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Zaczynamy!

Punkt widzenia zależy od punktu ...

O ile ceny benzyny czy ropy są stałe, regulowane przez światową gospodarkę, o tyle co do cen użytkowania aut elektrycznych możemy zderzyć się z goła odmiennymi poglądami. Owszem, cena tankowania elektryka może być zróżnicowana, a zależna jest przede wszystkim od miejsca, w którym ładujemy nasz samochód. Firma Mitcar to miejsce, w którym uzyskamy kompleksowe i rzetelne odpowiedzi na zadane przez nas pytania dotyczące samochodów elektrycznych Kia. Profesjonalny zespół przedstawi informacje, dzięki którym rozwiane zostaną wszelakie wątpliwości dotyczące skorzystania z elektrycznej oferty aut. W następnych akapitach dowiesz się ile kosztuje użytkowanie samochodów elektrycznych?

Dom - najlepsze miejsce ładowania dla Twojego auta

Najbardziej ekonomicznym punktem ładowania samochodu elektrycznego jest nasz własny dom.

W Mitcarze polecamy skorzystanie z nocnej taryfy G12 bądź G12w, gdzie stawki za prąd są jeszcze niższe. Wówczas naładowanie baterii do pełna wyniesie nas około … 40zł! Wystarczy przypomnieć sobie ostatni rachunek ze stacji benzynowej, by nie mieć złudzeń, że auto elektryczne to w dzisiejszych czasach jedyne słuszne rozwiązanie dla naszego portfela.
Oczywiście sprawne, domowe naładowanie naszego auta w domu wymaga pewnego wkładu (w postaci wall-boxa), to poczyniona inwestycja zwróci się w bardzo krótkim czasie.

Słupek i duże rachunki

Autoryzowany Dealer Kia Mitcar to profesjonalne miejsce, dzięki któremu wszystko staje się jasne. Skąd więc biorą się ogromne rachunki za naładowanie auta elektrycznego? Punkty szybkiego ładowania aut to inwestycje milionowe. Nic więc dziwnego, że właściciele w najszybszym możliwym czasie pragną zwrotu poczynionej inwestycji. Stąd właśnie biorą się wysokie rachunki podobne do tych za benzynę czy ropę.
By znaleźć wyjście z tej sytuacji, warto skorzystać z abonamentu, którego konkretne warunki można uzyskać analizując cennik Kia Charge. Kupując abonament mamy możliwość korzystania ze słupów różnych operatorów, bez konieczności rejestracji w ich systemach. Jedna karta, jedna aplikacja, jeden rachunek. Do wyboru mamy aż trzy wersje abonamentu.

Kia - postaw na innowacyjność

W salonie Mitcar oferujemy szeroki wybór różnorodnych modeli elektrycznych. Jeśli postawimy na Kię EV6 zagwarantujemy sobie szybkie, i jeszcze tańsze ładowanie. Kupując pakiet IONITY Power za jedyne 58zł, wówczas nasze auto naładuje się nawet do 80% w 18 minut, a 100km będzie nas kosztowało … 20zł.

Odwiedź salon Mitcar w Warszawie!
Umów się na jazdę testową jednym
z najbardziej popularnych modeli e-Niro, e-Soul czy EV6
i przestań martwić się o wciąż rosnące ceny paliw.

Przekonaj się osobiście, jakie to proste!

Dostępne od ręki
Umów się do serwisu
Jak dojechać