Mitcar Warszawa – autoryzowany salon Kia i Subaru

Mitcar Warszawa to dealer KIA i Subaru z wieloletnim doświadczeniem. Przez lata zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy chętnie do nas wracają w poszukiwaniu nowych samochodów. Od 2016 roku Mitcar Warszawa to autoryzowany salon Kia. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom najnowsze modele tej niezwykle innowacyjnej marki, w tym zarówno największe hity, takie jak Kia Ceed, Kia Proceed czy Kia Sportage, jak również rewolucyjne samochody elektryczne, takie jak Kia E-Soul czy Kia E-Niro.

Autoryzowany salon Kia i Subaru Mitcar Warszawa to miejsce stworzone z myślą o klientach.
Nasi doradcy zapewniają wyjątkową opiekę i zrozumienie potrzeb Klienta, co umożliwia dobór samochodu do indywidualnych wymagań każdego, kto odwiedzi nasz salon. Dzięki temu, klienci Mitcar Warszawa chętnie do nas wracają gdy interesuje ich nowy samochód Kia lub Subaru.

Samochody elektryczne Kia – poznaj w autoryzowanym salonie Mitcar Warszawa!

Jako autoryzowany salon Kia, Mitcar Warszawa posiada w swojej ofercie najnowsze samochody elektryczne, takie jak Kia E-Soul, Kia E-Niro czy Kia EV6. Te niezwykłe elektryki budzą ogromne zainteresowanie i rozpalają emocje. Duży zasięg, bardzo dobre osiągi, wygoda i niepowtarzalne wrażenia z jazdy sprawiają, że samochody elektryczne Kia przyśpieszają bicie serca i zachwycają już od pierwszego kontaktu. Poznaj już dzisiaj w Mitcar te niezwykłe auta elektryczne i przekonaj się, jak emocjonujące są Kia E-Soul , Kia E-Niro czy Kia EV6! Odwiedź Mitcar Warszawa, autoryzowanego dealera Kia. W centrum sprzedaży samochodów elektrycznych Kia zobaczysz na własne oczy jak niezwykłe są nowoczesne samochody elektryczne!

Samochody Kia i Subaru – poznaj bogatą ofertę modelową!

Autoryzowany dealer Kia i Subaru, Mitcar Warszawa, to pewność i doświadczenie. Pozwól naszym doświadczonym doradcom już dzisiaj pomóc w wyborze idealnego samochodu dla Ciebie lub Twojej firmy. Bogata oferta modelowa Kia i Subaru sprawia, że wszyscy kierowcy szukający godnego zaufania, wygodnego i świetnie wyposażonego samochodu będą zadowoleni. Mitcar Warszawa, jako autoryzowany salon Kia, oferuje wszystkie modele marki w świetnych ofertach. Miejska Kia Stonic, stylowy crossover Kia Sportage, elegancki SUV Kia Sorento czy elektryczne Kia E-Niro i Kia E-Soul, Kia EV6 – odwiedź nas salon i poznaj niezwykłe modele Kia. Mitcar to również autoryzowany dealer Subaru, co oznacza, że dostępne są u nas modele takie jak Subaru Forester, Subaru Outback czy Subaru XV!