MITCAR BOSCH SERVICE

logo bosch service

Bosch service to sieć z wieloletnią tradycją, która obsługuje pojazdy wszystkich marek. Słynie z wysokiego standardu oferowanych usług, który uzyskuje dzięki profesjonalnym urządzeniom diagnostycznym i oryginalnym częściom firmy Bosch.

Nasi mechanicy przechodzą cykliczne szkolenia w Centrum Szkoleniowym Bosch pozyskując wiedzę nt. nowych technologii i rozwiązań technicznych w dziedzinie obsługi i serwisowania pojazdów.

Jakość oferowanych przez nas usług jest regularnie sprawdzana w audytach kontrolnych i testach tajemniczego klienta.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy specjalistami od trudnych napraw i usuwania skomplikowanych usterek, ale nie stronimy również od napraw bardziej standardowych. Podołamy problemom związanymi z Twoim autem niezależnie od ich wagi!

Wszystko w jednym miejscu. Z jakich usług skorzystasz w naszym serwisie Bosch w Warszawie?

 • Przeglądy okresowe
 • Przeglądy rejestracyjne
 • Diagnostyka komputerowa urządzeniem BOSCH FSA760
 • Geometria zawieszenia
 • Badanie amortyzatorów i hamulców na ścieżce diagnostycznej
 • Naprawy mechaniczne i elektryczne
 • Układy klimatyzacji – serwis, naprawa

 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego serwisu Bosch w Warszawie, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną, mailową lub wypełnij formularz, poniżej.

  Imię i nazwisko*

  Temat wiadomości*

  Adres e-mail*

  Telefon

  Informujemy że administratorem Państwa danych jest Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. 02-846 Warszawa ul. Sporna 1/3. Regon 010807640 NIP 9510043585. Aktualny kontakt z administratorem można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl. lub www.kia.com.pl.

  Informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych Osobowych u administratora w chwili udzielenia niniejszej zgody jest Wojciech Latoszek, z którym można się skontaktować telefonicznie nr komórkowy 601 248 425, drogą poczty elektronicznej w.latoszek@poczta.wp.pl. W przypadku zmiany osoby Inspektora Ochrony Danych Osobowych aktualne dane Inspektora Ochrony Danych można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl lub w rejestrze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne w celu wykonania umowy z administratorem, a brak ich podania może powodować niemożliwość wykonania świadczenia przez administratora. Informujemy, że państwa dane mogą być przekazywane, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, do innych podmiotów współpracujących z administratorem w zakresie prowadzonej działalności. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres działalności administratora na rynku i realizowania przez niego celów do których dane zostały udostępnione. Informujemy, że osobie której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1),

  Zgody niniejsze mogą zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Wiadomość

  NASI DORADCY SERWISOWI

  Grzegorz Kowalczyk

  Dyrektor obsługi posprzedażowej

  Email: grzegorz.kowalczyk@mitcar.pl

  Krzysztof Malinowski

  Koordynator serwisu

  Email: krzysztof.malinowski@mitcar.pl

  Przemysław Drozdowicz

  Doradca serwisowy

  Email: przemyslaw.drozdowicz@mitcar.pl

  Marek Sobociński

  Doradca serwisowy

  Email: marek.sobocinski@mitcar.pl

  Konrad Błoński

  Mistrz serwisu

  Email: konrad.blonski@mitcar.pl

  Kamil Krasnodębski

  Specjalista ds. gwarancji

  Email: kamil.krasnodebski@mitcar.pl

  Paweł Chmielewski

  Doradca serwisowy

  Email: pawel.chmielewski@mitcar.pl