Subaru Impreza piątej generacji bazuje na nowej platformie Subaru Global Platform. Poprzez swoją konstrukcję zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa pasywnego, a jednocześnie umożliwia bardziej precyzyjne i komfortowe prowadzenie samochodu. Jest to przyszłość marki Subaru, zapewniająca kierowcy i pasażerom jeszcze więcej radości z jazdy i spokoju podczas podróżowania.

Zalety Subaru Global Platform, to większa sztywność i wytrzymałość, mniejsza masa. Większa odporność na przechyły i czuły, bezpośredni mechanizm kierowniczy w szczególny sposób wspierają systemy bezpieczeństwa. Aktywne sterowanie momentem napędowym pomaga prowadzić precyzyjnie i zbliżyć się do limitu możliwości bezpiecznej jazdy, dzięki czemu unikanie zagrożeń na drodze jest jeszcze łatwiejsze.

EyeSight™ cyfrowa „druga para oczu”, która obserwując drogę, na podstawie trójwymiarowego obrazu z dwóch kamer, czuwa nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów. Kiedy system wykryje potencjalne niebezpieczeństwo, ostrzeże kierowcę, a w sytuacji krytycznej nawet zahamuje samochód, aby uniknąć kolizji.

SRVD wykorzystuje czujniki umieszczone w tylnej części samochodu, by ostrzegać kierowcę przy próbie zmiany pasa ruchu, że w martwych polach widzenia znajduje się inny pojazd oraz powiadamiać go o obiektach z tyłu samochodu podczas manewru cofania. Nasze systemy bezpieczeństwa mają zapobiegać wypadkom, zapewniać bezpieczną podróż i dawać radość płynącą z prowadzenia.

Subaru Impreza wyposażony jest w system informacyjno-rozrywkowy nowej generacji z innowacyjnymi rozwiązaniami. System posiada 8-calowy*1 ekran dotykowy z intuicyjną obsługą nawigacji*1 i funkcji audio oraz przeprojektowany wielofunkcyjny wyświetlacz.

Nowa Impreza jest mistrzowskim połączeniem funkcjonalności, precyzji wykonania i doświadczenia w budowie systemów bezpieczeństwa. Wnętrze Imprezy to zupełnie nowa jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Pasażerowie z pewnością docenią przestronność, elegancję, jak również sportowy charakter samochodu.

Wiesz już wszystko o modelu Impreza
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele