GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY SERWIS SAMOCHODOWY

Naprawimy Twój samochód niezależnie od marki czy modelu.

Serwis mechaniczny Mitcar z Warszawy zajmuje się naprawą samochodu każdej marki. Posiadamy wykwalifikowany personel pracujący na nowoczesnych urządzeniach diagnostycznych oraz naprawczych.

Warsztat został wyposażony przy udziale firmy Castrol Polska, który jest naszym partnerem handlowym od ponad dziesięciu lat. Dzięki tej współpracy możemy świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do umówienia się na wizytę u naszego mechanika z Warszawy przez Internet. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na dole strony. Szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu!

USŁUGI I PRODUKTY

 • przeglądy serwisowe,
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
 • przeglądy rejestracyjne,
 • montaż akcesoriów,
 • naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich marek,
 • myjnia ręczna z usługami.

KLIENCI OCZEKUJĄCY NA NAPRAWĘ

Oczekiwanie na naprawiony samochód nie musi wiązać się ze stratą czasu. W naszym serwisie mechanicznym w Warszawie stworzyliśmy nowoczesną poczekalnię, w której czeka najnowsza prasa, gorące napoje oraz dostęp do bezprzewodowej sieci WI-FI. Wszystko jest oczywiście bezpłatne.

DOOR TO DOOR

W trosce o Twój komfort przygotowaliśmy usługę bezpośredniego odbioru pojazdu (door-to-door). Dzięki niej możesz przekazać nam auto do naprawy w dowolnym miejscu na terenie Warszawy. Jeden z naszych pracowników odbierze od Ciebie auto, przekaże je mechanikowi, a po wykonanej pracy odstawi je pod wskazany adres.

AUTO ZASTĘPCZE NA CZAS NAPRAWY

Na czas zleconej naprawy lub w przypadku unieruchomienia auta z powodu kolizji lub awarii, udostępniliśmy naszym klientom flotę samochodów zastępczych w atrakcyjnych cenach wynajmu. Samochody wynajmujemy dla klientów którzy korzystają ze wszystkich usług naszego serwisu. Więcej

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon

  Marka/Model

  Numer VIN

  Preferowana data
  Zakres usługi (serwisu)

  Nr rejestracyjny

  Informujemy że administratorem Państwa danych jest Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. 02-846 Warszawa ul. Sporna 1/3. Regon 010807640 NIP 9510043585. Aktualny kontakt z administratorem można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl.

  Informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych Osobowych u administratora w chwili udzielenia niniejszej zgody jest Wojciech Latoszek, z którym można się skontaktować telefonicznie nr komórkowy 601 248 425, drogą poczty elektronicznej w.latoszek@poczta.wp.pl. W przypadku zmiany osoby Inspektora Ochrony Danych Osobowych aktualne dane Inspektora Ochrony Danych można znaleźć na stronie internetowej www.mitcar.pl lub w rejestrze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne w celu wykonania umowy z administratorem, a brak ich podania może powodować niemożliwość wykonania świadczenia przez administratora. Informujemy, że państwa dane mogą być przekazywane, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, do innych podmiotów współpracujących z administratorem w zakresie prowadzonej działalności. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres działalności administratora na rynku i realizowania przez niego celów do których dane zostały udostępnione. Informujemy, że osobie której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp.J. zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1),

  Zgody niniejsze mogą zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


  Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w sprawie umówienia wizyty.

  Krzysztof Malinowski

  Doradca Serwisowy

  Tel.: 695 796 808
  Email: krzysztof.malinowski@mitcar.pl

  Przemysław Drozdowicz

  Doradca Serwisowy

  Tel.: 605 065 675
  Email: przemyslaw.drozdowicz@mitcar.pl

  Paula Rychter

  Doradca Serwisowy

  Tel.: 22 462 65 42
  Email: paula.rychter@mitcar.pl

  Konrad Błoński

  Mistrz Serwisu

  Tel.: 601 374 763
  Email: konrad.blonski@mitcar.pl

  Kamil Krasnodębski

  Specjalista ds. gwarancji

  Tel.: 601 240 606
  Email: kamil.krasnodebski@mitcar.pl