Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele

WITAJ W ŚWIECIE NOWYCH MOŻLIWOŚCI

Przedstawiamy nowego Forestera. Całkowicie przeprojektowany w środku i na zewnątrz osiągnął nowy poziom komfortu, bezpieczeństwa i uniwersalności by wspierać Cię we wszystkich codziennych przygodach – jednocześnie zachęcając do nowych wyzwań. Z wytrzymałym nadwoziem, które jest zwrotne, a jednocześnie przestronne i komfortowe wewnątrz, Forester oferuje pewność, że wszyscy podróżujący będą zadowoleni.

GOTOWY NA WSZYSTKO

Staw czoło nowym wyzwaniom. Odkryj wspaniałe tereny. Rób wszystko o czym marzysz. To proste z nowym Foresterem, który wyzwala pragnienie przygody. Z wyrazistą sylwetką emanującą pewnością siebie i charakterem, bez wysiłku sprosta trudom Twoich wypraw jednocześnie dbając o komfort i bezpieczeństwo dla wszystkich.

KOMFORT DLA KAŻDEGO

Nowy Forester zapewnia komfort wszystkim podróżującym. Jego wygodę i funkcjonalność można docenić jeszcze przed wejściem do środka pojazdu, ponieważ otwory drzwiowe zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić wszystkim wsiadanie i wysiadanie. Po wejściu do środka dostrzeżesz przestronniejszą kabinę z udogodnieniami takimi jak kieszenie na oparciach foteli, czy system wentylacji tylnej części kabiny. Ponadto dobrze wyciszona kabina ogranicza niepożądany hałas i wibracje, dzięki czemu podróżowanie jest jeszcze przyjemniejsze.

 

DUŻO MIEJSCA NA WSZYSTKIE WSPOMNIENIA

Powiększona przestrzeń ładunkowa, łatwiejsze sterowanie elektrycznie otwieraną i zamykaną pokrywą bagażnika*, to tylko niektóre z rzeczy, które sprawiają, że nowy Forester jest jeszcze bardziej wszechstronny i wygodny. Wspierając nawet najbardziej aktywny tryb życia, Forester jest gotowy pomóc Ci robić wszystko co lubisz.

 

IDEA KOMPLETNEGO BEZPIECZEŃSTWA

Gdy Twój samochód daje poczucie spokoju, życie staje się przyjemniejsze. Dzięki najnowszym systemom ochrony i zapobiegania wypadkom oraz unikalnym technologiom, takim jak Subaru Global Platform i Symmetrical AWD, Subaru nieustannie dąży do poprawy bezpieczeństwa, aby zrealizować wizję przyszłości bez wypadków.

Wiesz już wszystko o modelu Forester
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele

Michał Śnieżyński

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Subaru

Tel.: 533 100 564
Email: michal.sniezynski@mitcar.subaru.pl

Jakub Michlewicz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Subaru

Tel.: 601 096 674
Email: jakub.michlewicz@mitcar.pl