Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Styl Kia Stonic to wyraziste linie, które świetnie komponują się z opływowym kształtem sylwetki auta. Personalizacja jest jednym z kluczowych atutów tego modelu, dlatego Kia Stonic jest dostępna w wielu dwukolorowych tonacjach nadwozia, z możliwością wyboru kolorów dachu. Subtelnie wkomponowane w lampy przednie zapewniają dobrą widoczność samochodu podczas jazdy w dzień, a elektrycznie regulowane i składane lusterka zapewniają wygodną obsługę i ułatwiają parkowanie na ciasnych miejscach postojowych. Całości dopełniają efektowne, 17-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich.

We wnętrzu duży nacisk położono na ergonomię, ale przy okazji podkreślono zaawansowanie technologiczne modelu. Również tutaj można puścić wodze fantazji i dostosować styl wnętrza do swoich preferencji i koloru nadwozia. Sportowy charakter samochodu podkreśla skórzana kierownica w kształcie litery D . Kia Stonic jest wyposażona w urządzenie multimedialne współpracujące z Apple CarPlay i Android Auto. W chłodne dni komfort podróżowania zapewnią podgrzewane przednie i tylne siedzenia.

Inteligentne technologie Kia DRIVE WiSE to nowa generacja nowoczesnych systemów Kia, opracowanych z myślą o jeździe autonomicznej i wspieraniu kierowcy. Ta zupełnie nowa platforma w ciągu najbliższych lat umożliwi wprowadzenie do naszej oferty inteligentnych innowacji z zakresu bezpieczeństwa. Przyczyni się do wyeliminowania wielu zagrożeń i niedogodności, związanych z jazdą po zatłoczonych drogach. Kia Stonic jest wyposażona m.in. w: aktywny tempomat, układ monitorowania martwego pola, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa, system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy, system wykrywania ryzyka kolizji, system automatycznego przełączania świateł.

Wiesz już wszystko o modelu STONIC
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Krzysztof Zarzycki

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 532 349 701
Email: krzysztof.zarzycki@mitcar.pl

Daniel Ratowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 738
Email: daniel.ratowski@mitcar.pl

Arkadiusz Paciorkowski

Specjalista DS. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 628
Email: arkadiusz.paciorkowski@mitcar.eu

Jacek Basoń

Specjalista DS. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 695 976 740
Email: jacek.bason@mitcar.pl

Maciej Bargenda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 513 501 700
Email: maciej.bargenda@mitcar.pl

Jan Małysz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 533 400 738
Email: jan.malysz@mitcar.pl