Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Rio to idealne auto miejskie. Zadziwia niespotykaną w swojej klasie przestronnością. Samochód jest bardzo praktyczny – siedzenia z tyłu można składać, jeszcze bardziej zwiększając przestrzeń bagażnika o i tak zaskakująco dużej objętości 325 litrów. Niezwykle przydatny jest też czujnik deszczu, który po wykryciu opadów sam włącza wycieraczki. W chłodny dzień każdego ucieszą podgrzewane fotele i kierownica. Dodatkowym atutem auta jest bezkluczykowy system otwierania i zamykania pokrywy bagażnika.

Model Rio wyróżnia sportowy charakter i najnowsze rozwiązania technologiczne. Opływowa, muskularna sylwetka to zapowiedź niezapomnianych wrażeń podczas jazdy. Rio przyciąga wzrok charakterystycznym dla Kia grillem chłodnicy, nowymi, 17-calowymi obręczami kół, efektownymi, dwufunkcyjnymi reflektorami projekcyjnymi i światłami do jazdy dziennej LED oraz starannie dopracowanymi detalami.

Usługi Kia Connected Services dostarczają kierowcy informacji o natężeniu w ruchu drogowym oraz punktach pomiaru prędkości. 7-calowy, kolorowy ekran dotykowy wyświetla informacje systemu nawigacji oraz obraz z kamery cofania.

Wybierz najlepszą dla swoich potrzeb wersję silnika i skrzyni biegów. Kia Rio dostępna jest z silnikiem 1.2 DOHC, który zapewnia równowagę pomiędzy wysokimi osiągami i wydajnością, oraz 1.4 DOHC, z 6-biegową skrzynią mechaniczną lub 4-biegową automatyczną.

Model Rio jest wyposażony w innowacyjne systemy bezpieczeństwa Kia. To nowoczesne rozwiązania, które pomagają wykrywać potencjalne zagrożenia na drodze i unikać ryzyka kolizji. Korzystanie z nich zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy i sprawia, że czas spędzony za kierownicą to prawdziwa przyjemność.

Kia Rio została wyposażona w 6 poduszek powietrznych i całą gamę nowoczesnych systemy bezpieczeństwa, takich jak system monitorowania ciśnienia w oponach (Tyre Pressure Monitoring System) czy czujniki parkowania. W trudniejszych warunkach na drodze nieocenionym wsparciem dla kierowcy będzie system stabilizacji toru jazdy (Electronic Stability Control), zarządzania stabilnością̨ auta (Vehicle Stability Management) oraz układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu (Hill Start Assist Control).

Wiesz już wszystko o modelu RIO
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Dariusz Zychowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 500 130 732
Email: dariusz.zychowicz@mitcar.pl

Daniel Ratowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 738
Email: daniel.ratowski@mitcar.pl

Rafał Wągrodzki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 628
Email: rafal.wagrodzki@mitcar.pl

Jacek Basoń

Specjalista DS. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 695 976 740
Email: jacek.bason@mitcar.pl

Maciej Bargenda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 513 501 700
Email: maciej.bargenda@mitcar.pl

Jan Małysz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 533 400 738
Email: jan.malysz@mitcar.pl