Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Nowoczesna i dynamiczna Kia Picanto odmieni Twoją codzienność. Projekcyjne reflektory przednie ze światłami do jazdy dziennej LED dodają jej charakteru, a kierunkowskazy LED podkreślają styl. Wnętrze jest zaskakująco przestronne, jak na niewielkie auto. Uwagę przyciąga ergonomiczna deska rozdzielcza z satynowymi akcentami, a kolorowe wstawki i stylowe otwory nawiewu powietrza dodają charakteru.
Dzięki obszernemu wnętrzu – jednemu z największych w klasie – Picanto stwarza mnóstwo możliwości. Zaskakuje ilością miejsca dla pasażerów i na pakunki. Funkcjonalny bagażnik ma pojemność aż 255 litrów. Można go jeszcze bardziej powiększyć, składając za pomocą jednego przycisku tylne siedzenia, dzielone w proporcji 60:40. Dzięki zaawansowanej kamerze cofania, nawet skomplikowane manewry i parkowanie są o wiele łatwiejsze. Picanto posiada interfejs do obsługi Android Auto™ oraz Apple CarPlay™, dzięki czemu podczas jazdy będziesz zawsze na bieżąco. Usługi Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom dostarczają informacji o natężeniu w ruchu drogowym oraz punktach pomiaru prędkości. Zobaczysz je na 7-calowym, funkcjonalnym ekranem dotykowym.

Kia picanto GTL bez tła png

Aby maksymalnie chronić wszystkich pasażerów podczas ewentualnej kolizji, Picanto zostało wyposażone w liczne systemy bezpieczeństwa. Poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, dwie poduszki boczne z przodu oraz kurtyny powietrzne oferujemy w standardzie. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi solidna konstrukcja nadwozia.
Aktywne systemy bezpieczeństwa w Picanto pomagają unikać niespodzianek na drodze. ABS zapobiegają blokowaniu się kół podczas hamowania, a układ stabilizacji toru jazdy zwiększa jego efektywność i kontrolę nad pojazdem. Ruszanie na wzniesieniu jest o wiele łatwiejsze, dzięki systemowi wspomagającemu ruszanie na podjazdach. Układ autonomicznego hamowania awaryjnego AEB z trybem miejskim i pozamiejskim wykrywa inne pojazdy i powiadamia o nich kierowcę. Sygnał ostrzegawczy, a w przypadku braku reakcji rozpoczęcie hamowania minimalizują ryzyko kolizji.

Picanto jest dostępne z oszczędnym i efektywnym silnikiem 1.0 MPI, który doskonale sprawdza się zwłaszcza w mieście. Jeśli wolisz bardziej dynamiczny styl jazdy, wybierz jednostkę 1.2 MPI o mocy 84 KM, która zapewnia świetne osiągi przy jednoczesnej niskiej emisji zanieczyszczeń.

Wiesz już wszystko o modelu PICANTO
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Zapytaj
o ofertę

Dariusz Zychowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 500 130 732
Email: dariusz.zychowicz@mitcar.pl

Daniel Ratowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 738
Email: daniel.ratowski@mitcar.pl

Rafał Wągrodzki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 628
Email: rafal.wagrodzki@mitcar.pl

Jacek Basoń

Specjalisata DS. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 695 976 740
Email: jacek.bason@mitcar.pl

Maciej Bargenda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 513 501 700
Email: maciej.bargenda@mitcar.pl

Jan Małysz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 533 400 738
Email: jan.malysz@mitcar.pl