Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele

Kia Optima wyróżnia się charakterystycznym dla marki Kia grillem chłodnicy, wyrazistymi przetłoczeniami nadwozia i długą, smukłą linią. Nowoczesne diodowe lampy przednie zapewniają pełną widoczność drogi. Wnętrze Kia Optima jest przestronne, nowoczesne i dopracowane pod każdym względem, począwszy od starannie dobranych tapicerek, aż po stonowaną paletę kolorystyczną i szykowne detale.

Wsparcie kierowcy w Kia Optima to nowoczesne diodowe lampy przednie Kia Optimy, które oświetlają drogę mocnym, krystalicznym światłem. Dzięki dynamicznemu doświetlaniu zakrętów podążają za ruchami kierownicy. Zaokrąglone diodowe lampy tylne doskonale komponują się z linią nadwozia. Asystent świateł drogowych (Kia High Beam Assist) wykrywa światła przednie pojazdów nadjeżdżających z przeciwka i światła tylne pojazdów jadących przed nami. Gdy to konieczne, automatycznie zmienia światła drogowe na mijania. Asystent parkowania (Kia Auto Park Assist) pomaga kierowcy zająć równoległe lub prostopadłe miejsce postojowe.

Gama silników obejmuje jednostkę wysokoprężną i benzynową. Obydwie są wyjątkowo dynamiczne i oszczędne.7-biegowa przekładnia dwusprzęgłowa DCT zapewnia płynną zmianę przełożeń dzięki wyeliminowaniu szarpnięć, występujących w skrzyniach mechanicznych i niektórych automatycznych. Łączy ona zalety przekładni obu typów. Zapewnia lepszą dynamikę i niższe zużycie paliwa.

Kia Optima jest wyposażona w innowacyjne systemy bezpieczeństwa Kia. To nowoczesne rozwiązania, które pomagają wykrywać potencjalne zagrożenia na drodze i unikać ryzyka kolizji. Korzystanie z nich zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy i sprawia, że czas spędzony za kierownicą to prawdziwa przyjemność.

Kia Optima jest standardowo wyposażona w liczne układy bezpieczeństwa. Przed skutkami ewentualnej kolizji chroni 7 poduszek powietrznych. Wzmocnione nadwozie jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne, lekkie i wytrzymałe.

Wiesz już wszystko o modelu OPTIMA
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele

Dariusz Zychowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 500 130 732
Email: dariusz.zychowicz@mitcar.pl

Daniel Ratowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 738
Email: daniel.ratowski@mitcar.pl

Rafał Wągrodzki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 628
Email: rafal.wagrodzki@mitcar.pl

Jacek Basoń

Specjalisata DS. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 695 796 619
Email: jacek.bason@mitcar.pl

Maciej Bargenda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 513 501 700
Email: maciej.bargenda@mitcar.pl