Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele

Kia Niro to samochód przyszłości. Niewielkie zużycie paliwa, niska emisja spalin i 7-letnia gwarancja to tylko niektóre jego zalety. Niro korzysta z jednego z dwóch napędów lub wykorzystuje oba jednocześnie. Podczas hamowania odzyskuje energię kinetyczną, przekształcając ją w energię elektryczną i doładowuje baterię. Łączna moc maksymalna zespołu napędowego wynosi 141 KM. W trybie elektrycznym Kia Niro może rozwinąć prędkość 120 km/h. Wydajność jazdy zarówno w mieście, jak i w trasie. Automatyczna 6-biegowa przekładnia dwusprzęgłowa (DCT) gwarantuje płynną zmianą przełożeń i wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa.

Wnętrze Kia Niro jest niezwykle przestronne. Siedzenia z przodu i z tyłu mogą być podgrzewane, a przednie dostępne są również z funkcją wentylacji. Elektryczna regulacja fotela kierowcy z pamięcią ustawień umożliwia zajęcie optymalnej pozycji za kierownicą. Dzięki tym rozwiązaniom prowadzenie sprawia wyjątkową przyjemność. 8-stopniowa regulacja fotela kierowcy umożliwia zajęcie wygodnej pozycji za kierownicą.

Kia Niro jest nie tylko wygodna, ale również pojemna. Bateria jest umieszczona pod tylnymi siedzeniami. Dzięki takiemu rozwiązaniu bagażnik ma objętość aż 436 l. Złożenie oparcia kanapy tylnej tworzy przestrzeń bagażową o objętości 1434 l. Zestaw wskaźników i wyświetlacze czytelnie prezentują wszelkie informacje. Dzięki nim kierowca z łatwością może obserwować działanie napędu hybrydowego, sterować systemem nawigacji oraz całym bogatym wyposażeniem pojazdu.

Inteligentne technologie Kia DRIVE WiSE to nowa generacja nowoczesnych systemów Kia, opracowanych z myślą o jeździe autonomicznej i wspieraniu kierowcy. Ta zupełnie nowa platforma w ciągu najbliższych lat umożliwi wprowadzenie do naszej oferty inteligentnych innowacji z zakresu bezpieczeństwa. Przyczyni się do wyeliminowania wielu zagrożeń i niedogodności, związanych z jazdą po zatłoczonych drogach. Kia Niro jest wyposażona m.in. w: aktywny tempomat, układ autonomicznego hamowania awaryjnego, układ monitorowania martwego pola w lusterkach, układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu, czy elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy podnosi bezpieczeństwo jazdy w zakrętach.

Kia Niro jest wyposażona standardowo w 7 poduszek powietrznych, w tym poduszkę chroniącą kolana kierowcy.

Wiesz już wszystko o modelu NIRO
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele

Dariusz Zychowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 500 130 732
Email: dariusz.zychowicz@mitcar.pl

Daniel Ratowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 738
Email: daniel.ratowski@mitcar.pl

Rafał Wągrodzki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 628
Email: rafal.wagrodzki@mitcar.pl

Jacek Basoń

Specjalisata DS. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 695 796 619
Email: jacek.bason@mitcar.pl

Maciej Bargenda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 513 501 700
Email: maciej.bargenda@mitcar.pl