Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele

Inspiracją dla projektantów Optimy kombi był pojazd koncepcyjny SPORTSPACE z roku 2015. Specjaliści z Europejskiego Centrum Projektowego Kia osiągnęli idealną równowagę między imponującą stylistyką, innowacyjnością i funkcjonalnością. Efektem tej pracy jest Optima kombi, która przyciąga spojrzenia masywnym nadwoziem, silnie zaakcentowaną linią boczną i płynnie opadającą linią dachu. Nowoczesne diodowe lampy przednie zapewniają pełną widoczność drogi. Wnętrze Kia Optima jest przestronne, nowoczesne i dopracowane pod każdym względem. Regulowane podgrzewanie i wentylacja foteli przednich zapewnia maksimum komfortu zarówno latem, jak i zimą. Całe wnętrze wykonane jest z wysokiej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów wykończeniowych.

Przestronny bagażnik ma pojemność 552 l. Specjalne poprzeczki i siatka zabezpieczająca umożliwiają mocowanie bagażu. Jeżeli potrzeba jeszcze więcej miejsca, przestrzeń bagażową można powiększyć, składając jednym ruchem kanapę tylną dzieloną w proporcji 40:20:40.

Kia Optima kombi jest wyposażona w silnik wysokoprężny CRDI o pojemności 1,7 l i mocy 141 KM lub silnik benzynowy MPI CVVL o pojemności 2,0 l i mocy 163 KM. Obydwa silniki optymalnie równoważą osiągi ze zużyciem paliwa. Dzięki temu zapewniają przyjemność prowadzenia i niską emisję CO2. 7-biegowa przekładnia dwusprzęgłowa DCT zapewnia płynną zmianę przełożeń dzięki wyeliminowaniu szarpnięć, występujących w skrzyniach mechanicznych i niektórych automatycznych. Zapewnia lepszą dynamikę i niższe zużycie paliwa.

Kia Optima kombi jest wyposażona w innowacyjne systemy bezpieczeństwa Kia. To nowoczesne rozwiązania, które pomagają wykrywać potencjalne zagrożenia na drodze i unikać ryzyka kolizji. Są to m.in. asystent parkowania, system autonomicznego hamowania awaryjnego, system monitorowania martwego pola, czy aktywny tempomat. Kia Optima jest standardowo wyposażona w liczne układy bezpieczeństwa. Przed skutkami ewentualnej kolizji chroni 7 poduszek powietrznych.

Wiesz już wszystko o modelu KIA OPTIMA KOMBI
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele

Dariusz Zychowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 500 130 732
Email: dariusz.zychowicz@mitcar.pl

Daniel Ratowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 738
Email: daniel.ratowski@mitcar.pl

Rafał Wągrodzki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 533 500 628
Email: rafal.wagrodzki@mitcar.pl

Jacek Basoń

Specjalisata DS. Sprzedaży Samochodów Nowych Kia

Tel.: 695 796 619
Email: jacek.bason@mitcar.pl

Maciej Bargenda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych KIA

Tel.: 513 501 700
Email: maciej.bargenda@mitcar.pl