Dynamiczne linie sylwetki i mocno zaakcentowany przód zdecydowanie wyróżniają to auto na drodze. Intrygujące detale, takie jak błękitne wstawki w grillu chłodnicy czy oszczędne reflektory LED podkreślają ekologiczny charakter auta. Stylu dodają mu charakterystyczne, aerodynamiczne otwory wlotu powietrza oraz 17-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich. W wyrafinowanym, przestronnym wnętrzu tego samochodu od pierwszej chwili poczujesz się komfortowo. Na czytelny, dużym ekranie dotykowym znajdziesz informację o aktualnym poziomie zużycia energii oraz trybie jazdy. Możesz także sprawdzić szczegółowe dane nt. poziomu naładowania baterii, stylu jazdy i wydajności na ekranie systemu nawigacji. Tam też znajdziesz najbliższą stację ładowania. Całości dopełniają komfortowe i eleganckie fotele z jasnej skóry.

Przestrzeń bagażowa to aż 440 l. Jeśli będziesz potrzebować przewieźć coś naprawdę dużego, wystarczy złożyć tylne siedzenia, dzielone w proporcji 40:20:40. Dzięki specjalnemu systemowi mocowań można być pewnym, że podczas podróży bagaż będzie bezpieczny.

Kia Optima kombi Plug-in Hybrid przenosi technologię hybrydową w zupełnie nowy wymiar. Dzięki dwóm silnikom: benzynowemu i elektrycznemu jazda samochodem jest przyjemna i przede wszystkim ekonomiczna. 7-letnia gwarancja Kia obejmuje także baterię. Zaawansowany układ hybrydowy daje możliwość korzystania z silnika benzynowego, elektrycznego lub obu jednocześnie – w zależności od warunków. System hamowania regeneratywnego wykorzystuje energię kinetyczną do ładowania baterii. Optima Plug-in Hybrid jest wyposażona w gniazdo 220 V oraz łatwą w obsłudze ładowarkę, z której można korzystać w warunkach domowych. Samochód jest wyposażony w jednostkę benzynową 2.0 GDi oraz niezwykle wydajny silnik elektryczny. Dzięki temu podczas jazdy można korzystać z napędu benzynowego, elektrycznego lub ich połączenia, mając do dyspozycji moc 205 KM i dzięki wydajnej baterii aż 62 km zasięgu silnika elektrycznego.

Kia Optima Plug-in Hybrid jest wyposażona w innowacyjne systemy bezpieczeństwa Kia. To nowoczesne rozwiązania, które pomagają wykrywać potencjalne zagrożenia na drodze i unikać ryzyka kolizji. Są to m.in. układ autonomicznego hamowania, asystent parkowania, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, aktywny tempomat.

Wiesz już wszystko o modelu KIA OPTIMA KOMBI PLUG-IN HYBRID
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele