Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele

Dynamiczna na zewnątrz, przestronna wewnątrz. Kia cee’d idealnie łączy te dwie zalety. Pomysłowe wykorzystanie miejsca zapewnia wszystkim pasażerom mnóstwo przestrzeni i komfort jazdy. Przestrzeń ładunkowa jest jedną z największych w samochodach tej klasy.

Kia cee’d z zewnątrz i wewnątrz zachwyca bogatym wyposażeniem. Sprawia, że chce się wsiąść do środka i ruszyć przed siebie. Nowoczesne ksenonowe lampy przednie z diodowymi światłami do jazdy dziennej i diodowymi światłami tylnymi sprawiają, że Kia cee’d wygląda atrakcyjnie z każdej perspektywy.

Wnętrze rozświetla panoramiczne okno dachowe. Elektrycznie sterowany fotel kierowcy może zapamiętać 2 ustawienia, a kierownica jest regulowana w dwóch płaszczyznach. Zarówno kierownica jak i fotele przednie mogą być podgrzewane. Kokpit skierowany w stronę kierowcy oraz czytelny zestaw wskaźników ułatwia prowadzenie pojazdu. Wnętrze wykończono materiałami wysokiej jakości. Miękka w dotyku deska rozdzielcza i wyświetlacz LCD dużej rozdzielczości to esencja elegancji.

Kia cee’d wyposażona w funkcję Connected Services sprawi, że prowadzenie w trasie staje się dokładniejsze i wygodniejsze. Zintegrowany modem Wi-Fi umożliwia podłączenie systemu nawigacji do internetu za pomocą smartfona. 7-calowy kolorowy ekran dotykowy prezentuje wiele użytecznych danych, takich jak podpowiedzi podczas nawigacji. Kia cee’d na dzięki układowi monitorowania martwego pola, funkcji monitorowania pojazdów w tylnej strefie oraz informowaniu o ograniczeniach prędkości masz wszystko pod kontrolą, bez utraty koncentracji na drodze. 7-biegowa przekładnia dwusprzęgłowa DCT zapewnia płynną zmianę przełożeń dzięki wyeliminowaniu szarpnięć, występujących w skrzyniach mechanicznych i niektórych automatycznych. Łączy ona zalety przekładni obu typów. Zapewnia lepszą dynamikę i niższe zużycie paliwa.

Kia cee’d posiada wzmocnione nadwozie i została wyposażona w liczne strefy kontrolowanego zgniotu.  Wyposażona jest standardowo w 6 poduszek powietrznych, dwie przednie, dwie boczne i dwie kurtynowe. Układ stabilizacji pojazdu (VSM) pomaga podczas hamowania w ostrych zakrętach lub na mokrej nawierzchni.

Wiesz już wszystko o modelu KIA CEE’D
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele