Kia Carens to auto o atrakcyjnej i nowoczesnej sylwetce oraz przestronnym wnętrzu, które idealnie sprawdza się w każdej podróży. Została wyposażona w praktyczne i jednocześnie atrakcyjne rozwiązania. Są to m.in. reflektory ksenonowe, które znakomicie oświetlają drogę, oraz podkreślające nowoczesny charakter auta tylne lampy LED. Przestronne wnętrze można konfigurować w dowolny sposób, dopasowując je do własnych potrzeb. Kia Carens to aż 7 wygodnych miejsc, dzięki którym w aucie będzie mogła wygodnie podróżować cała rodzina.

Kia Carens posiada innowacyjne technologie DRIVE WISE znacznie zwiększające bezpieczeństwo na drodze. Jest to system monitorowania martwego pola w lusterkach, rozpoznawania znaków drogowych oraz ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. Systemy te pomagają skutecznie unikać zagrożeń i wspierają kierowcę w trudnych sytuacjach. Dodatkowym wsparciem dla kierowcy są czujniki parkowania oraz system automatycznego parkowania równoległego i prostopadłego. W Kia Carens zastosowano nowoczesne systemy bezpieczeństwa, takie jak układ stabilizacji pojazdu, system wspomagania hamowania, elektronicznej kontroli stabilności oraz 6 poduszek powietrznych.

Dzięki nawigacji z 8-calowym wyświetlaczem zawsze trafisz do celu. Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom dostarczają aktualnych informacji na temat trasy czy pogody. Interfejs przystosowany do aplikacji Android Auto™ i Apple CarPlay™ umożliwia korzystanie ze smartfona. Miłośnicy muzyki docenią system audio JBL® z 8 głośnikami, który dzięki technologii Clari-Fi™ zapewnia doskonałej jakości dźwięk. W Kia Carens masz do wyboru jedną z dwóch jednostek benzynowych lub silnik diesla. Jeśli zależy Ci na dynamicznej jeździe i oszczędnym spalaniu, wybierz wysokoprężny silnik w połączeniu z nowoczesną, 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią DCT.

Wiesz już wszystko o modelu KIA CARENS
Jaki będzie następny krok?

Umów się na
jazdę testową

Sprawdź możliwości
finansowania

Poznaj inne
modele