NASZA PASJA / NASZA HISTORIA

Firma Mitcar D. i. P. Krasnodębski Sp. J. działa na rynku od trzydziestu lat. Jest najstarszym autoryzowanym  punktem obsługi samochodów Mitsubishi w Polsce. Wszystko zaczęło się w 1984 roku, kiedy to poprzez firmę do polskiego klienta trafił pierwszy samochód marki Mitsubishi.

,,Współpraca z Mitsubishi zaczęła się jak często w życiu w prozaiczny sposób, poprzez firmę Polkomex. Szukano kogoś, kto mógłby zająć się obsługą posprzedażną tych samochodów i my się zgłosiliśmy.’’ – mówi właściciel firmy Dariusz Krasnodębski.

W następnym roku zostało w Polsce sprzedanych 160 aut tego japońskiego koncernu. Była to liczba rekordowa. W latach osiemdziesiątych, dla tak ekskluzywnej i drogiej marki, trudno było znaleźć nabywców. Ale współpraca z Mitsubishi zacieśniała się z roku na rok. Gdy w 1994 roku uruchomiona została fabryka samochodów w Holandii, Mitcar został oficjalnym dealerem, przekształcił się w spółkę cywilną, zajmującą się sprzedażą samochodów, części zamiennych oraz obsługą serwisową.

Mitcar jest firmą rodzinną. Właścicielami są: Dariusz Krasnodębski i Piotr Krasnodębski. Staramy się łączyć nowoczesne spojrzenie na biznes motoryzacyjny z tradycją i doświadczeniem.

Na przełomie roku 2013/2014 firma Mitcar D. i. P. Krasnodębski Sp. J. poszerzyła działalność zostając autoryzowanym serwisem i dystrybutorem samochodów marki Subaru. W 2016 dołączyła do nas również Kia. Klienci mogą liczyć na pewną i kompleksową obsługę najwyższej jakości.

Nasz obiekt mieści się w dogodnej lokalizacji blisko centrum Warszawy. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przy ul. Spornej 1/3 (róg ul. Puławskiej).

Serdecznie zapraszamy !

MITCAR OFERUJE SWOIM KLIENTOM SZEROKI ZAKRES PRODUKTÓW I USŁUG

  • Sprzedaż samochodów nowych marek Kia i Subaru
  • Wycenę, odkup i sprzedaż samochodów używanych wszystkich marek
  • Usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów
  • Usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych
  • Sprzedaż produktów finansowych (kredyt/leasing) oraz ubezpieczeniowych
  • Stację Kontroli Pojazdów