Doświadczony dealer KIA i Subaru w Warszawie

Firma Mitcar Warszawa to autoryzowany punkt sprzedaży i obsługi samochodów marek Kia i Subaru, a także autoryzowany serwis marek Mitsubishi, Kia, Subaru i Bosh. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów od sprzedaży aut, przez finansowanie i ubezpieczenie, po pełen serwis, naprawy i przeglądy okresowe. 

Nasz salon samochodowy mieści się w dogodnej lokalizacji blisko centrum Warszawy. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przy ul. Spornej 1/3 (róg ul. Puławskiej, na Warszawskim Ursynowie).

Mitcar – Autoryzowany salon sprzedaży KIA

Od 2016 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem KIA. W naszym salonie prezentujemy  klientom ofertę najnowszych modeli aut marki KIA. Piękne i eleganckie modele Stinger, Pro Ceed, Optima GT, wygodne i ergonomiczne modele Stonic, Niro, Sorento, Sportage i inne. Zapraszamy na jazdę próbną, podczas której poznasz bliżej interesujące Cię auta. W trakcie procesu zakupu samochodów KIA proponujemy elastyczne programy finansowania. Wszechstronna obsługa zawiera także wachlarz indywidualnie dobranych produktów z zakresu ubezpieczeń.

Mitcar – Autoryzowany serwis KIA ASO

Twoim samochodem KIA zaopiekujemy się w czasie gwarancji i po niej. Nasz autoryzowany serwis KIA, oferuje m.in. przeglądy okresowe, montaż akcesoriów, naprawy mechaniczne usługi blacharskie i lakiernicze. Dla pełnej wygody Klientów, na czas serwisu samochodu mamy przygotowane auta zastępcze, a także usługę odbioru pojazdu od Klienta w formule Door to Door.

Mitcar – Salon i serwis Subaru

Jako dealer Subaru, do dyspozycji klientów oddajemy wybór najnowszych egzemplarzy modeli Subaru XV, Outback i Forester w naszym salonie. Mitcar od 2013 roku jest autoryzowanym serwisem i dystrybutorem marki Subaru.

Dealer Mitcar Warszawa – Pewna marka z tradycją

Historia działalności Mitcar D. i. P. Krasnodębski Sp. J. na rynku motoryzacyjnym sięga 1984 roku. Mitcar  jest najstarszym autoryzowanym punktem obsługi samochodów Mitsubishi w Polsce i to za jego sprawą do polskiego klienta trafił pierwszy samochód tego japońskiego koncernu.
W kolejnych latach firma rozwinęła skrzydła bijąc kolejne rekordy sprzedaży aut Mitsubishi i w 1994 roku stając się oficjalnym dealerem. Kolejne zmiany rozszerzyły ofertę o sprzedaż części zamiennych i obsługę serwisową. W 2013 roku Mitcar D. i. P. Krasnodębski Sp. J. poszerza działalność zostając autoryzowanym serwisem i dystrybutorem samochodów marki Subaru. W 2016 dołączyła do nas również Kia.

Mitcar jest firmą rodzinną. Właściciele: Dariusz Krasnodębski i Piotr Krasnodębski od lat nieustannie rozwijają salon, łącząc nowoczesne spojrzenie na biznes motoryzacyjny z tradycją i doświadczeniem. Jako wieloletni członek Związku Dealerów Samochodowych w swoich działaniach kierujemy się Kodeksem Dobrych Praktyk. Dzięki temu Klienci mogą liczyć na pewną i kompleksową obsługę najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do Salonu Mitcar!

MITCAR DEALER KIA WARSZAWA – oferta produktów i usług

  • Sprzedaż samochodów marek KIA i Subaru
  • Wycena, odkup i sprzedaż samochodów używanych wszystkich marek
  • Usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • Oryginalne części zamienne i akcesoria KIA, Subaru i Mitsubishi
  • Naprawy blacharsko-lakiernicze
  • Produkty finansowe (kredyt/leasing) oraz ubezpieczenia aut
  • Stacja Kontroli Pojazdów