Kia picanto GTL bez tła png

Nowe Picanto

Kia Picanto to odpowiedź na potrzeby tych, którzy cenią niepowtarzalny styl, niezwykłą frajdę z jazdy oraz technologie, spotykane dotąd w samochodach klasy wyższej.

Zobacz
Kia Rio bez tła png

 Nowe Rio

Nowa Kia Rio to samochód dla osób pełnych radości życia i kochających przygody. W jej przestronnym wnętrzu znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań, a także najnowsze funkcje multimedialne.
Zobacz
Kia Ceed wycięte tło png

Ceed

Sportowa sylwetka auta, dynamiczna linia nadwozia , wyrafinowane i komfortowe wnętrze oraz zaawansowane technologie, zapewniające II stopień jazdy autonomicznej.
Zobacz
Kia Ceed GT wycięte tło png

Ceed GT

Ceed GT to auto z charakterem. Stylistyka typowa dla samochodów sportowych z czerwonymi przeszyciami, spłaszczoną u dołu kierownicą robi wrażenie.
Zobacz
Kia Ceed Kombi SW bez tła png

Ceed kombi

Kia Ceed Kombi łączy sportowy design z przestronnością wnętrza i dużym bagażnikiem o pojemności aż 625 litrów. Inteligentne technologie i bogate wyposażenie pozytywnie Cię zaskoczą.
Zobacz
nowa Kia Ceed Plug-in Hybrid bez tła png

Ceed kombi PHEV

Poznaj przestronny, dynamiczny samochód z nowoczesnym napędem hybrydowym. Oto nowa, oszczędna Kia Ceed kombi Plug-in Hybrid z możliwością ładowania z gniazdka.
Zobacz
Kia Proceed bez tła kombi

ProCeed

Piękna, zachwycająca sylwetka typu shooting brake nowej Kia ProCeed łączy elegancję coupé z wszechstronnością kombi. Szybko opadająca linia dachu daje olśniewający efekt.
Zobacz
Kia Xceed wycięte tło png

XCeed

Kia XCeed została stworzona dla tych, którzy lubią pozytywne emocje za kierownicą. Wszechstronność crossovera sprawią, że pokochasz każdą chwilę spędzoną w samochodzie.
Zobacz
Kia Xceed wycięte tło png

XCeed Plug-in

Innowacyjny crossover, który zachwyca zarówno w trybie elektrycznym, jak i hybrydowym. Kia XCeed Plug-in Hybrid to samochód o niezwykle niskim poziomie emisji CO2.
Zobacz
Kia stonic bez tła png

Nowy Stonic

Nowa Kia Stonic została stworzona dla tych, którzy szukają w życiu wrażeń. Elegancki linie wraz z wyrazistymi akcentami tworzą z tego miejskiego crossovera idealnego partnera do korzystania z życia.
Zobacz
Kia Niro Hybrid bez tła png

Niro HEV

Czy można dbać o środowisko naturalne, a jednocześnie czerpać przyjemność z dynamicznej jazdy? Kia Niro to rewolucyjny hybrydowy crossover, który znakomicie spełnia obydwa te wymagania.
Zobacz
Kia Niro Plug-in Hybrid bez tła png

Niro PHEV

Geny crossovera z hybrydowym sercem – to Kia Niro Plug-in Hybrid. Nowoczesne technologie spotykają się w niej z wygodą i przestrzenią tworząc idealne połączenie.
Zobacz
Kia niro Hybrid bez tła png

e-Niro

W pełni elektryczny crossover, z zasięgiem do 455 km na jednym ładowaniu i mocą do 204 KM, przestronnym wnętrzem i masą najnowszych technologii na pokładzie.
Zobacz
Kia E-soul bez tła png

e-Soul

Kia e-Soul wyróżniona została tytułem Światowego Miejskiego Samochodu Roku 2020. Zasięg do 452 KM, moc do 204 KM.
Zobacz
kia sportage

Nowy Sportage

Przedstawiamy zupełnie nową Kia Sportage. Samochód zaprojektowany tak, by inspirował Cię do działania. Zabierze Cię w nowe miejsca i otworzy przed Tobą nowe horyzonty.
Zobacz
Kia Sorento hybrid bez tła png

Nowe Sorento HEV

7-miejscowa, przestronna, komfortowa i elegancka. W wersji z napędem hybrydowym wyróżnia się niską emisją spalin, znacznie ograniczając wpływ na środowisko naturalne.
Zobacz
Kia Sorento Plug-in Hybrid bez tła png

Nowe Sorento PHEV

Nowa Kia Sorento Plug-in Hybrid zapewnia świetne połączenie niskiego zużycia paliwa, bezemisyjnej jazdy, wygodnych opcji ładowania i przyjemności z jazdy.
Zobacz
Kia Sorento bez tła png

Nowe Sorento

Kia Sorento to niezastąpiony partner w każdych warunkach. Weekendowy wyjazd za miasto lub codzienne miejskie obowiązki to dla niej żaden problem.
Zobacz
Kia Stinger bez tła png

Nowy Stinger

Kia Stinger została stworzona przez prawdziwych entuzjastów motoryzacji. Jej linia nawiązuje do klasycznego ducha klasy Gran Turismo. Ten samochód zapowiada erę nowatorskiej stylistyki.
Zobacz
kia EV6 mitcar

EV6

Kia EV6 to pierwsze auto elektryczne nowej generacji zbudowane na platformie E-GMP. Nowa platforma modułowa pozwala na uzyskanie płaskiej podłogi, co przekłada się na elastyczne dopasowanie układu wnętrza.
Zobacz

Nowe Niro – już wkrótce

Nowe Niro zapewnia przejście na mobilność przyjazną dla środowiska poprzez wybór niskoemisyjnych i bezemisyjnych układów napędowych – hybrydowego (HEV), hybrydowego typu plug-in (PHEV) i elektrycznego (BEV).
Zobacz