Nowe Picanto

Kia Picanto to odpowiedź na potrzeby tych, którzy cenią niepowtarzalny styl, niezwykłą frajdę z jazdy oraz technologie, spotykane dotąd w samochodach klasy wyższej.

Zobacz

 Nowe Rio

Nowa Kia Rio to samochód dla osób pełnych radości życia i kochających przygody. W jej przestronnym wnętrzu znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań, a także najnowsze funkcje multimedialne.
Zobacz

Ceed

Sportowa sylwetka auta, dynamiczna linia nadwozia , wyrafinowane i komfortowe wnętrze oraz zaawansowane technologie, zapewniające II stopień jazdy autonomicznej.
Zobacz

Ceed GT

Ceed GT to auto z charakterem. Stylistyka typowa dla samochodów sportowych z czerwonymi przeszyciami, spłaszczoną u dołu kierownicą robi wrażenie.
Zobacz

Ceed kombi

Kia Ceed Kombi łączy sportowy design z przestronnością wnętrza i dużym bagażnikiem o pojemności aż 625 litrów. Inteligentne technologie i bogate wyposażenie pozytywnie Cię zaskoczą.
Zobacz

Ceed kombi PHEV

Poznaj przestronny, dynamiczny samochód z nowoczesnym napędem hybrydowym. Oto nowa, oszczędna Kia Ceed kombi Plug-in Hybrid z możliwością ładowania z gniazdka.

ProCeed

Piękna, zachwycająca sylwetka typu shooting brake nowej Kia ProCeed łączy elegancję coupé z wszechstronnością kombi. Szybko opadająca linia dachu daje olśniewający efekt.
Zobacz

XCeed

Kia XCeed została stworzona dla tych, którzy lubią pozytywne emocje za kierownicą. Wszechstronność crossovera sprawią, że pokochasz każdą chwilę spędzoną w samochodzie.
Zobacz

XCeed Plug-in

Innowacyjny crossover, który zachwyca zarówno w trybie elektrycznym, jak i hybrydowym. Kia XCeed Plug-in Hybrid to samochód o niezwykle niskim poziomie emisji CO2.
Zobacz

Nowy Stonic

Nowa Kia Stonic została stworzona dla tych, którzy szukają w życiu wrażeń. Elegancki linie wraz z wyrazistymi akcentami tworzą z tego miejskiego crossovera idealnego partnera do korzystania z życia.
Zobacz

Niro HEV

Czy można dbać o środowisko naturalne, a jednocześnie czerpać przyjemność z dynamicznej jazdy? Kia Niro to rewolucyjny hybrydowy crossover, który znakomicie spełnia obydwa te wymagania.

Niro PHEV

Geny crossovera z hybrydowym sercem – to Kia Niro Plug-in Hybrid. Nowoczesne technologie spotykają się w niej z wygodą i przestrzenią tworząc idealne połączenie.

e-Niro

W pełni elektryczny crossover, z zasięgiem do 455 km na jednym ładowaniu i mocą do 204 KM, przestronnym wnętrzem i masą najnowszych technologii na pokładzie.

e-Soul

Kia e-Soul wyróżniona została tytułem Światowego Miejskiego Samochodu Roku 2020. Zasięg do 452 KM, moc do 204 KM.

Sportage

Kia Sportage przyciąga spojrzenia wyrazistą stylistyką. Podczas jazdy zapewnia najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa.  Jednym słowem — zachęca, by cieszyć się każdym dniem.
Zobacz

Nowe Sorento HEV

7-miejscowa, przestronna, komfortowa i elegancka. W wersji z napędem hybrydowym wyróżnia się niską emisją spalin, znacznie ograniczając wpływ na środowisko naturalne.

Nowe Sorento PHEV

Nowa Kia Sorento Plug-in Hybrid zapewnia świetne połączenie niskiego zużycia paliwa, bezemisyjnej jazdy, wygodnych opcji ładowania i przyjemności z jazdy.

Nowe Sorento

Kia Sorento to niezastąpiony partner w każdych warunkach. Weekendowy wyjazd za miasto lub codzienne miejskie obowiązki to dla niej żaden problem.
Zobacz

Nowy Stinger

Kia Stinger została stworzona przez prawdziwych entuzjastów motoryzacji. Jej linia nawiązuje do klasycznego ducha klasy Gran Turismo. Ten samochód zapowiada erę nowatorskiej stylistyki.
Zobacz